Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zmuszanie rekrutów do leżenia nago na sobie

"Pociąg" - czyli zmuszanie rekrutów do maszerowania trzymając za prącie swojego kolegę

zmuszanie rekrutów do wąchania i całowania odbytów innych rekrutów.


@sildenafil: No i po czymś takim prawdziwe chłopy będą, a nie jakieś #!$%@? z rurkach co jak geje wyglądają, spytaj wujka Janusza to ci powie że jeszcze tylko dodać do tego stare, dobre oraz polskie kręcenie wora i same gigachady będą po poborze.
T.....h - >zmuszanie rekrutów do leżenia nago na sobie
"Pociąg" - czyli zmuszanie rek...

źródło: comment_1661464221XtRG68wN9TY2YxQJ3Q0G27.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sildenafil:

Amnesty International trzy lata badało nieprawidłowości i nadużycia w obowiązkowym poborze wojskowym w Tajlandii


Ruskie onuce mieszają się do strategii wojennej Tajów
  • Odpowiedz
@kejmilek: Nie wiem skąd to wziąłeś
"Jak podaje CBOS, łączne zdecydowane i umiarkowane poparcie dla przywrócenia poboru utrzymuje się wśród obu płci na takim samym poziomie (54 proc.). Z kolei łączny odsetek zdecydowanych i umiarkowanych przeciwników jest większy wśród mężczyzn niż wśród kobiet (43 proc. wobec 37 proc.)"
Tym razem kobiety i mężczyźni tak samo chcą gnębić mężczyzn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sildenafil: nie wiem skąd sugestia, że w Polsce miałoby się takie coś #!$%@?. Azja oprócz paru zwesternizowanych krajów i niektórych części miast to jest dzicz.
  • Odpowiedz
@sildenafil: no bez przesady. W WP aż tak się nie #!$%@?, kończy się zazwyczaj na szorowaniu kibla, i butów dla vicków i lataniem po wóde dla starego wojska.
To brzmi bardziej jak jakaś ruska fala, chociaż nie wiem czy tam jest aż tyle kryptopedalstwa.
  • Odpowiedz
@sildenafil:

nieoficjalnie pobór wróci po wyborach?


Pobór nie wróci. Nie wróci bo właśnie wojna na Ukrainie pokazuje jak nieskuteczna jest armia z poboru. W wykonaniu armii rosyjskiej oczywiście. Armia skuteczna to armia zawodowa szkolona i doświadczona w polu walki. Możesz słać tysiące poborowych i dosyłać ciągle nowych rekrutów, z których zawodowa armia robi sieczkę.

Pobór ma sens w czasie konfliktu zbrojnego kiedy poborowi są szkoleni szybko i odpowiednio do wyglądu i
  • Odpowiedz
@Frasad: Jak to czemu? To nie obowiązkowa edukacja, która TOBIE może jakoś służyć. Co ci da PRZYMUSOWY pobór? Przypominam, ze podobno jesteśmy wolnymi ludźmi w XXI wieku. Nie ma mojej zgody na zaciągniecie, mnie, mojego faceta, mojej rodziny, przyjaciół. Tak jak nie ma na wojny. Jak tacy chętni to proszę bardzo, nic nie stoi na przeszkodzie.

Jezus, jak ja nienawidzę tego ustawiania i zaglądania do życia innym.

A czemu ten temat
  • Odpowiedz
Jest na netfliksie fajny serial traktujący poniekąd o tym problemie (występuje w nim kilka z wymienionych wyżej "tortur" i parę innych jak np walenie głową we wbitego do ściany gwoździa itp) - nazywa się D.P.
  • Odpowiedz
dla mnie jednym możliwym scenariuszem jest armia zawodowa plus ochotnicy.


@Frasad: i sytuacja na ukrainie nic cie nie podpowiada że taki scenariusz nie ma najmniejszego sensa, bo jest zwyczajnie nie wydajny i od ZSW nie ma alternatyw?
  • Odpowiedz
Pobór nie wróci. Nie wróci bo właśnie wojna na Ukrainie pokazuje jak nieskuteczna jest armia z poboru. W wykonaniu armii rosyjskiej oczywiście. Armia skuteczna to armia zawodowa szkolona i doświadczona w polu walki. Możesz słać tysiące poborowych i dosyłać ciągle nowych rekrutów, z których zawodowa armia robi sieczkę.


@FuriousViking: przecież tylko dzięki poborowi armia ukraiska jeszcze istnieje :p

skąd ty te wnioski wyciągnąłeś?

to co piszesz ma sens tylko pod jednym
  • Odpowiedz