Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Antosh: ja bym generalnie miał gdzieś czy na Ukrainie jest kult Bandery Hitlera czy Mao Zedonga, ale kilka milionów ludzi z tego kraju siedzi już w Polsce, a prawdopodobnie kilka kolejnych jeszcze przyjedzie po wojnie. I tak, boję się tego, bo to dziki kraj, o dużo wyższej przestępczości, korupcji, do tego dojdą nieprzewidywalni ludzie z ptsd.

Jeśli zamkniemy dla nich granicę, i przestaniemy im wypłacać zasiłki, to sam chętnie wpłacę pieniądze,
@RazumichinZiK: mnie smucą, kraj w którym obywatelu nie wyciągają wniosków z historii nie zasługuje na nią czy jakoś tak XD a Ukraińców mamy znowu tyle na swoich ziemiach co przed Wołyniem :) myślisz że jak na 2 dni przed ludobójstwem rozsyłali ulotki o przyjaźni Polsko ukraińskiej teraz zrobią tak samo ? A na wypoku będą bić brawo jakie to nie są nasze ziomki XD
@Antosh: Nic nie usprawiedliwia ludobójstwa, w jaki sposób oni chcą bratać się z nami? wywieszając flagi morderców? My mamy z uśmiechem to patrzeć, bo toczą wojnę? Może w Przemyślu postawy pomnik bandery, zsolidaryzujemy się z bratnim narodem. Te barwy są na równi ze swastką, a Ty nie widzisz problemu że tam powiewają
@Kreation: ja bym generalnie miał gdzieś czy W Polsce jest kult Korwina czy Konfederacji, ale kilka milionów ludzi z tego kraju siedzi już w Niemczech, a prawdopodobnie kilka kolejnych jeszcze przyjedzie po wojnie. I tak, boję się tego, bo to dziki kraj, o dużo wyższej przestępczości, korupcji, do tego dojdą nieprzewidywalni ludzie z ptsd.

Jeśli zamkniemy dla nich granicę, i przestaniemy im wypłacać zasiłki, to sam chętnie wpłacę pieniądze, aby poradzili