Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JPRW: czyli twierdzisz, że banderowcy zbrodniarzami nie byli? Na zdjęciu są groby żołnierzy, to dlaczego są flagi banderowcow? Ginęli w imię Bandery, czy Ukrainy? Strasznie #!$%@?, że ukraincy nie potrafią się odciąć od tego, jakoś Niemcy swastyk swoim zolnierzom nie wieszają.
@Kreation: #!$%@? co ty gadasz XD nie rób z naszego kartonu jakiejś kosmicznej cywilizacji. A co do publikowania wizerunku złodzieja to przypominam ze Jacek Jaworek dalej nieuchwytny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polak mieszkający w Danii publikujący zdjęcie Żeleńskiego z flaga bandery a Ty już wszystkich wyzywasz od rosyjskich onuc XD


@antc111: O ile wiem, na razie kacapy mogą nadal wjeżdżać do tej złej lewackiej Unii. Poza tym posiadanie obywatelstwa nie świadczy jeszcze o wysokiej inteligencji osobnika a ty swoim ksenofobicznym wpisem potwierdzasz raczej jej brak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ssslave: gość z którym chodziłem do szkoły, gdy obrobił sklep i nagrał się na monitoringu, bo nie miał kominiarki xD to wpadł dlatego że był znany już policji z innych wyczynów

A Jacek albo już nie żyje, albo jest z tych inteligentniejszych i całkowicie zmienił wygląd, a może nawet chodzi na co dzień w masce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlody_GPW: i tak, sporo w tym prawdy, bo większość patologii z mojego miasta wyjechała do UK, dlatego w Polsce spadła m.in. przestępczość. I bardzo chciałbym się tym bezpieczeństwem cieszyć i nie sprowadzać tego samego bagna ponownie do Polski.