Wpis z mikrobloga

Co polecacie jako suplement by kupić na stawy zeby osoba bez żadnej sportowej-aktywnosci fizycznej mogła sobie w spokoju pojezdzić na rowerze bez kontuzji? 2 lata temu wybrałem się na rower i chyba przemęczyłem kolana bo później nie miałem problem z komfortowym prostowaniem nóg w kolanie ale chyba wszystko się zregenerowało choć długo to trwało. Chciałbym tego uniknąć i wzbogacić organizm jakimiś suplementami ale się zupełnie na tym nie znam i pierwsze co mi przyszło na myśl to glukozamina - co kupić ogólnodostępnego w aptece czy markecie by nie rozwalic chrząstek?
#sport #rower #zdrowie #silownia #leki #mikrokoksy #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeskperta #silownia #suplementy #apteka
  • 20
@Raul777: Wezmę pod uwagę choć możliwe że wtedy też mogło być to że się porwałem za bardzo jak na moje mozliwości i zrobiłem pod rząd dwie wycieczki rowerowe po 30km ze sporą górką po której zdychałem ale poczytam o prawidłowym ustawieniu siodełka bo mogło być za nisko faktycznie co rzutowało na mega zginanie kolan. @UsZ_: A coś tańszego tak do 40zl?
@jagodowy_krol: Oczywiście że masz rację ,mój największy wysiłek fizyczny to czasami coś porobić przy aucie, jakiś spacer przy mieście (8-11km) i tyle a tak to siedzenie na dupie głównie a dieta do rewelacyjnych nie należy rzekłbym że jest tragiczna. @balboa84: myslalem o rozpoczeciu przygody z bieganiem jednakze mam z tylu glowy to czy na chwile obecna po tym numerze z rowerem o ktorym pisałem bardziej sobie nie zaszkodzę.
@s-k-fantasyfactory nie znam się ale z tego co pamiętam to wszyscy zawsze piszą że ważne a chyba nikt nie wspomniał - kadencja, im wolniej i "ciężej" pedałujesz tym gorzej dla kolan, dlatego na początku chyba lepiej unikać górek szczególnie przy wyższej masie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: to zacznij od wycieczek po kilka km nie musisz od razu robić po 30 km. Ja jak zaczynałem przygodę z rowerem parę lat temu po 15 latach przerwy to też mnie wszystko bolałoa teraz w zasadzie to nie jeżdżę tylko w listopadzie.
@Catmmando osobiście stosowałem po zerwaniu więzadła krzyżowego i problemów z kolanem po rekonstrukcji tego więzadła. Bóle przeciążeniowe zniknęły kompletnie a brałem może ze 3 opakowania w ciągu 5-6 lat