Wpis z mikrobloga

To zwykłe zdjęcie sprzedawanego pojazdu z jakiegoś portalu, ale przekroczyło pewne normy absurdu i automatycznie generuje mi się w głowie dziwne scenariusze. Z jednej strony mamy Poloneza w wersji pogrzebowej - samo to jest dziwne, no ale okej. Ale co to tam połyskuje w oknie? FLAGA TYSKIE - tak, ta legendarna z czteropaka, którą od mundialu w 2006 Janusze dumnie i nieprzerwanie wywieszają traktując na równi z flagą państwową (a wręcz jako substytut, także 11 listopada) - zawsze mnie to rozwalało.

Tak samo jak rozwala mnie te groteskowe zestawienie - Polonez, Karawan, Flaga Tyskie. Wyobraźcie sobie pogrzeb - wszyscy w smutku, a nagle zajeżdża takie coś i spod Flagi Tyskie wyłania się trumna.

Ja wiem, że jak to teraz piszę nie jest to śmieszne, ale autentycznie cały dzień ze zdziwieniem podziwiam i mam nadzieję, że ktoś dostrzeże ten rodzaj absurdalności. Pogrzeb marzeń stereotypowego Polaka w jednym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #niewiemjaktootagowac #polonez #motoryzacja #karawan #polskamotoryzacja #heheszki #samochody #janusz #polska #polak
Pobierz GoddamnElectric - To zwykłe zdjęcie sprzedawanego pojazdu z jakiegoś portalu, ale prz...
źródło: comment_1661363131QQ73kIDPXcnmAdPj0BOLeh.jpg
  • 11
Miałem takiego z głośniczkami na zewnątrz. Jeździliśmy po mieście i puszczaliśmy highway to hello od acdc a na wysuwanym łóżeczku sobie elegancko flaszkę nad jeziorem piliśmy.

W schowku był worek za zwłoki.