Wpis z mikrobloga

@quiksilver: robercik szuka po prostu rywala na fame mma w jego wadze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co za #!$%@? dzban, przecież adrian niczego tutaj złego ani obraźliwego nie napisał, może poza jego słaby researchem że RK przerwał z powodu szarpanego/nadmiernego tempa. W sumie jeden i drugi debil XD
  • Odpowiedz
@Poemat: No źle bo Kostera nic złego nie napisał, ten buc zaczął go wyzywać za krytykę. Gość ma mentalność 10-latka, to tak jakby kucharz obraził się na innego kucharza który powiedział, że nie daje się 1kg soli na 1l wody w zupie.
  • Odpowiedz
@quiksilver: wrzucił nowe wyjaśnienia na ig w formie filmu, trochę rozjaśnia sytuacje ale nadal wg mnie lepiej nie gadać takich rzeczy nawet jeśli adrian #!$%@? głupoty (bo #!$%@?)
  • Odpowiedz
A ja napiszę ze kostera faktycznie #!$%@? glupoty i sie próbuje lansować na Karasiu - gdyby nie Karas to by prawie nikt o trzecim miejscu nie mówił. Minusy tutaj :-)
  • Odpowiedz
A ja napiszę ze kostera faktycznie #!$%@? glupoty i sie próbuje lansować na Karasiu - gdyby nie Karas to by prawie nikt o trzecim miejscu nie mówił. Minusy tutaj :-)


@arael: Tu chyba nikomu nie chodzi o to co mówi Kostera tylko jaka jest reakcja rk na to.

Wyobrażasz sobie sytuację, że jak Sebi mówił że Lionel nie wygra bo się przetrenowuje regularnie i to nie jest droga do wygrywania, ten
  • Odpowiedz
@arael: trochę masz racji, bo na pewno tak jest i Adrian na karasiu chce trochę zdobyć fame'u (i dobrze), ale serio uważasz że ta reakcja i wyzywanie od debili jest ok? to że kostera mógł nie wiedzieć co było prawdziwą przyczyną przerwania wyścigu też go nie usprawiedliwia.

Ale teraz już media nie napiszą, że RK wyzywa publicznie ludzi od debili


@Wyrewolwerowanyrewolwer: napisali już https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/robert-karas-wzburzony-wypowiedziami-adriana-kostery-jestes-debilem/ser3n40 XD
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: W sumie to sobie wyobrażam bo dziś tak działają media - na emocjach. I to wg mnie Kostera właśnie robi - szuka dymów żeby się wybić i popłynąć na fali którą zrobił Karas w okół zawodów i swojego tempa. Jak rok temu Kostera pobil rekord na 5x to przeszło cicho. Dziś jest 3 i wszędzie o nim mowa bo Karas leciał na mega rekord
  • Odpowiedz
napisali już https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/robert-karas-wzburzony-wypowiedziami-adriana-kostery-jestes-debilem/ser3n40 XD


@Wormditt: Kreatywne dziennikarstwo gdzieś tam tylko upchnęło w miejscu do którego mało kto doczyta, że go wyzywa, a story z obelgami to w ogóle jakoś nieobecne na screenshotach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak działają media - na emocjach


@arael: Media może i tak, ale sport z tego co widziałem to raczej nie.
Pomijając jakieś naparzanie się po mordach, tam to wiadomo że
  • Odpowiedz
@Wormditt: Jakoś zakładam ze Kostera wie o przyczynie rezygnacji skoro Robert chciał mu rower pożyczyć i pomagali w naprawie
Poza tym zakładam że między nimi jakieś rozmowy były, a tej relacji nie znamy
Czy wyzywanie od debili jest ok? Dla mnie nie, ale RK ma krótki lont co juz wcześniej było widać - dlatego ma tak wielu hejterow między innymi (wiesz ludzie "wyrazni" sie wybijaja)
  • Odpowiedz