Wpis z mikrobloga

gdyby nie Karas to by prawie nikt o trzecim miejscu nie mówił


@arael: gdyby nie karas to by nikt o tych zawodach nie słyszał. Czyli tak jak powinno być.

Potem anonki myślą, że jak ktoś robi sprint to jest cienki bolek. Bo co to jest godzinka.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: No tak... Dlatego sportowcy klepia biedę często (oczywiście poza piłka nożna), dziś musisz być medialny - za to ludzie hejtuja rk bo wyczaił jak sie wybić w mediach (o zgrozo przez ultra tri) a nie być pro w im i biedować - moja opinia
  • Odpowiedz
@Wormditt: Tak całkiem szczerze i po ludzku mu współczuję, bo chciał chłopak zbudować turbomarkę i robić wyniki, a wyszło że zajeżdża treningami zawodników, że co chwilę jakieś wypadki (vel kraksa z autem w Hiszpanii) albo DNFy, a Internet jest bezlitosny i nie wybacza.
Także kumam nerwa (sam byłbym totalnie poirytowany za same DNFy, nie mówiąc o reszcie), ale jak jesteś na świeczniku to nie masz prawa do odpyskowywania albo do
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: ja siadałem w każdą niedziele jak do serialu czekając na relacje na poliżu. Ty miał naprawdę niesamowite zdolności reporterskie XD
Płakałem jak pojawiał się wątek pyni, iron bro czy naszej królowej Elżbiety vel Bodnara ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy się #!$%@? śmiali. Ławka miał polewę z siebie, Kowalski tez, Bodnar też. Ale oczywiście wielkiej nadziejo olimpijskiej przeszkadzało ze idą z niej śmieszki - pewno za
  • Odpowiedz