Wpis z mikrobloga

#pracbaza Złożyłem dzisiaj wypowiedzenie u Janusza. Ten dźwigar nosi dobre kilka ton. Problem zignorowany. #!$%@? maniane zleconą odgórnie bhp-owiec nie widzi. Ale spróbuj przejść przez magazyn bez kasku. Jutro jadę na rozmowę do nowej roboty. Mam nadzieję, że wypali. Ale Janusz nie chce pójść na ugodę za porozumieniem stron i czeka mnie miesiąc wypowiedzenia, ale coś się źle czuje ostatnio ( ͡º ͜ʖ͡º) w kom ile nosi ten dźwigar.
Pobierz
źródło: comment_1661292255GWWJjc05WcRGBopz9kPyAd.jpg
  • 24
@bronxxx: ale po kiego za porozumieniem stron?

Ja kilkanascie lat temu zwolnilem sie z winy pracodawcy (nie pamietam tylko z jakiego przepisu i paragrafu KC i KP) bo zdazylo sie nam w uslugach pracowac bez kibla. Fakt byla to wymowka, bo chcialem sie zwolnic ale sam dal mi taka mozliwosc i nie mogl NIC z tym zrobic.
A tak cyk nie dosc ze okresu wypowiedzenia nie mialem to jeszcze wszystkie bemefity
@bronxxx: Przecież tam powinien być odbojnik, zgłaszaj Januszka do PiPu z takimi trzeba krótko bo jemu szkoda pare złotych żeby standardy BHP zachować a finalnie ktoś może zostać kaleką albo nawet zginąć jak mu to na łeb spadnie.
@kochamwofam:

Jak coś to pip ci pomoże w trybie natychmiastowym,


Wypisze listę rzeczy do zmiany, wypije kawę u Janusza w biurze i pora na csa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie wiem skąd wykopki mają przekonanie,że jak coś zgłoszą do pip to janusze pożałują To państwowa instytucja i nie dadzą im zrobić krzywdy Trzeba robić jak op zwalniać się z podaniem powodu Przy którejś z rzędu osobie