Wpis z mikrobloga

Co do Rosji i zabijania własnych dzieci, ja tylko przypominam że:
- Iwan Groźny podczas ataku szału pobił swoją synową tak że ta poroniła (płód płci męskiej), a następnie zabił własnego syna i następcę Iwana, kiedy ten przyszedł zaprotestować,
- Piotr Wielki osobiście torturował swojego syna i następcę Aleksieja i następnie zrobił mu proces na którym syn został skazany na śmierć ale zmarł w twierdzy przed egzekucją,
- Stalin tak podle traktował swojego najstarszego syna Jakowa, że ten kilkakrotnie próbował popełnić samobójstwo. Kiedy wybuchła wojna, Stalin celowo wysłał Jakowa na front gdzie ten dostał się do niewoli i wreszcie skutecznie popełnił samobójstwo rzucając się na druty.

I to są tylko przykłady jakie znam z pamięci.

Nie przesądzam jak było z Duginą. Wiem na ten temat tyle co wszyscy. Ale twierdzenie że to absolutnie niemożliwe żeby rodzice zabijali swoje dzeci świadczy tylko o tym że nie rozumiemy tamtej cywilizacji.

#rosja #wojna #ukraina #rosjawstajezkolan #historia
The_Orz - Co do Rosji i zabijania własnych dzieci, ja tylko przypominam że:
- Iwan G...

źródło: comment_1661243978DOhhNwC1WpTkjd55R4foUP.jpg

Pobierz
  • 16
że nie rozumiemy tamtej cywilizacji


@The_Orz: Tam nie ma cywilizacji.
Zorganizowana grupa przestępcza rządzi zbieraniną niewolników różnego pochodzenia etnicznego. W zasadzie rosjan nie można nawet nazwać narodem, bo ani etnicznie nie są spójni, ani historii własnej nie mają. No bo opis wydarzeń z przeszłości jaki serwuje im partia, nic z historią nie ma wspólnego.
@The_Orz: fajno, że wrzuciłeś tu Riepina. Jeszcze jako ciekawostka dotycząca obrazu i kręgu cywilizacyjnego:

„ 25 maja 2018 obraz został poważnie uszkodzony przez pijanego zwiedzającego, który rozbił ochronną szybę przed obrazem, a jej odłamki w trzech miejscach przerwały płótno, inne zaś uszkodziły zabytkową ramę”