Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam trochę więcej by posiedzieć sobie i poprzeglądać tag i takiego screena trafiłem xD Ogólnie ja to nie wiedziałem że to aż taki gruby przypadek jest bo takich wypowiedzi są dziesiątki udokumentowane przez innych użytkowników. Autorem wypowiedzi jest @mickpl.

Jego kumpel niby dwa lata temu wynajmował ogromne 2 pokoje, czyli podejrzewam od 80m2 w górę, z kuchnią jak "u Gordona Ramseya", na osiedlu z portiernią, ochroną, basenem, siłownią 2 balkonami i pięknym widokiem. Wszystko we Wrocku w cenie 2000 zł razem ze wszystko z opłatami xD czyli jak na dzień dzisiejszy w cenie dwuoosobowego pokoju i to nienajdroższego (bo opłaty w cenie) xD Ja to myślałem, że najmy podskoczyły o 30-40%, a tu się okazuje że we Wrocławiu poszło w górę o 300 - 400% sądząc po dzisiejszych cenach za taki lokal.

@mickpl co ty odjaniepawlasz?, chcę wierzyć że to są tylko świadome zarzutki dla wykopków, bo jeśli ci się tak serio rzeczywistość z wyobraźnią miesza to rób coś z tym chłopie i pisze to zupełnie poważnie.
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #wynajem #wroclaw
Pobierz
źródło: comment_1661188877gJvfw8dRpHO2n71fr9s82I.jpg
  • 19
@CherryJerry: No raczej, chyba że pojawi się jakiś hiper wariant wirusa XD

Generalnie ceny podskoczyły o 50%, ale w porównaniu do dołka z covida właśnie, w porównaniu do okresu sprzed pandemii to wzrosły niewiele.
Był taki moment nawet kiedy mieszkania były... za darmo XD


@mickpl: taaa, a mi bank dopłaca, żebym dał radę z kredytem w tych ciężkich czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dusk_Forest77:
Ja śledzę tag pobieżnie i nieregularnie ale już naliczyłam, że mickpl ma w pracy kilkadziesiąt znajomych, którzy są z nim w komitywie na tyle bliskiej, że ze szczegółami relacjonują mu swoją sytuację mieszkaniową i finansową. Praktycznie wszyscy rozpaczają, że kupili mieszkanie na kredyt.
Może jestem mniej towarzyska, ale ile raty za mieszkanie i ile zarabiają to wiem tylko o najbliższych przyjaciołach i członkach rodziny, a i to dużo mniej dokładnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: Dobra już zostawmy te mieszkania które za darmo były nawet wynajmowane :) Te wszystkie Twoje historie to autentyki, czy czasem zmyślasz. Bo już drugi raz uciekasz z odpowiedzią na to pytanie. To autentyki czy wymyślasz czasem z głowy te historie?

@Dusk_Forest77:

Patrząc na to, że sporo wpisów kasuje jeśli nie dostanie atencji i nie wejdą w gorące to jak myślisz, bajeczki czy autentyczne historie? ( ͡° ͜ʖ