Wpis z mikrobloga

#!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczyła. Wśród elektoratu Fideszu na pytanie: "kto ponosi winę za wojnę" prawie połowa wskazała USA lol, 12% Ukrainę i uwaga, całe 3% Rosję xD Trzy procent to w dowolnej sondzie może dostać najbardziej absurdalna odpowiedź, a tylu właśnie wyborców Orbana uważa Rusków za winnych wojnie. Fajni ci nasi sojusznicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: https://24.hu/belfold/2022/08/22/idea-intezet-felmeres-orosz-ukran-haboru-mi-hazank-ellenzek/

#wegry #ukraina #neuropa
Pobierz lkg1 - #!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczy...
źródło: comment_1661188442La8aLwCY0nqVYsN0qGsSsu.jpg
  • 25
@lkg1: W piątek byłem na Węgrzech. Chloooopie tam jest taki syf i bieda ze to za #!$%@? nie jest Europa. Ich domy to rozpadające się lepianki. Na 10 domów 3 są puste, bez okien. Jedziesz główną droga o widzisz obraz nędzy i rozpaczy xD
Na dodatek Węgrzy są mega ciapaci. Nie, nie chodzi mino Cyganów tylko samych Węgrow xD
Nie wiem jaka to ma być ostoja europejskiej cywilizacji i białego człowieka
@Krzysztof53647: @staryalejary11: za każdym razem jak jadę gdzieś przez węgry to jestem w szoku jaki to chlew i syf. Ludzie tak samo tragedia jak z nimi się ma chociaż 5 minut kontaktu. Dobrze, że teraz to na chorwację max raz się tam zatrzyma człowiek na sikanie i tankowanie a reszta autostrada i byle szybciej zniknąć z tego terenu xD
@lkg1: polecam tę rozmowę na YT. Wiele wyjaśnia dlaczego na Węgrzech mają takie podejście. Ich percepcja jest inna niż nasza. Dla nas USA są krajem który zawsze nas wspierał i nas chroni. Oni uważają USA za kłamców i zdrajców którzy opuścili Węgry w potrzebie. Gdy po II WŚ wybuchło powstanie na Węgrzech to USA z całym Zachodem za pomocą radia Wolna Europa zachęcało do walki. Głoszono że USA udzielą wsparcia. Węgrzy
pss8888 - @lkg1: polecam tę rozmowę na YT. Wiele wyjaśnia dlaczego na Węgrzech mają t...