Wpis z mikrobloga

#!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczyła. Wśród elektoratu Fideszu na pytanie: "kto ponosi winę za wojnę" prawie połowa wskazała USA lol, 12% Ukrainę i uwaga, całe 3% Rosję xD Trzy procent to w dowolnej sondzie może dostać najbardziej absurdalna odpowiedź, a tylu właśnie wyborców Orbana uważa Rusków za winnych wojnie. Fajni ci nasi sojusznicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: https://24.hu/belfold/2022/08/22/idea-intezet-felmeres-orosz-ukran-haboru-mi-hazank-ellenzek/

#wegry #ukraina #neuropa
lkg1 - #!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczy...

źródło: comment_1661188442La8aLwCY0nqVYsN0qGsSsu.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@pss8888: a Rosjanie to ich ratowali. A kto inny dupy jesień średniowiecza w xix wieku robił a później komunizm zaprowadzał?
  • Odpowiedz
W piątek byłem na Węgrzech. Chloooopie tam jest taki syf i bieda ze to za #!$%@? nie jest Europa. Ich domy to rozpadające się lepianki. Na 10 domów 3 są puste, bez okien. Jedziesz główną droga o widzisz obraz nędzy i rozpaczy xD


@Krzysztof53647:

Nooo, rok temu jechałem i północne Węgry to był koszmar, takiej biedy dawno w Europie nie widziałem, #!$%@?łem stamtąd w podskokach (dosłownie, bo drogi #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lkg1: wegrzy żyją w swojej bańce. Dla nich paliwo po 5zl w przeliczeniu na PLN, dla wszystkich innych po 10 zł. Obsrane kible na autostradach, brak wody i prądu. Oni cieszą się że ktoś ma gorzej niż oni. Zawistni i wrogo nastawieni do wszystkich. Dziki kraj.
  • Odpowiedz