Wpis z mikrobloga

#!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczyła. Wśród elektoratu Fideszu na pytanie: "kto ponosi winę za wojnę" prawie połowa wskazała USA lol, 12% Ukrainę i uwaga, całe 3% Rosję xD Trzy procent to w dowolnej sondzie może dostać najbardziej absurdalna odpowiedź, a tylu właśnie wyborców Orbana uważa Rusków za winnych wojnie. Fajni ci nasi sojusznicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: https://24.hu/belfold/2022/08/22/idea-intezet-felmeres-orosz-ukran-haboru-mi-hazank-ellenzek/

#wegry #ukraina #neuropa
lkg1 - #!$%@?. To że Węgrom odjechał peron to wiadomo, ale jednak skala mnie zaskoczy...

źródło: comment_1661188442La8aLwCY0nqVYsN0qGsSsu.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@lkg1: To tylko pokazuje co sie moze stac gdy włądza przejmie wiekszosc mediów jak w Rosji, Białorusi czy Węgrzech.
I warto o tym pamietąc gdy beda chetni na popieranie wykupywania tv, radiostacji czy prasy przez PiS żeby tylko lewaków dupa piekła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@lkg1: Słowacy, których miałem niegdyś okazję poznać, dogryzali sobie nawzajem wyzywając się od Węgrów. Trafnie, jak się okazuje.
  • Odpowiedz
@lkg1: Mi Hazank to są takie ultra-faszolki, które się odłączyły od Jobbiku jak zaczął skręcać w stronę centrum.
I nawet u nich więcej ludzi widzi winę Rosji niż w partii Orbana XD
  • Odpowiedz
@lkg1: Niby Węgrzy odklejeni, ale na naszym podwórku wcale nie jest dużo lepiej, zważywszy na to że duża część społeczeństwa winą za wszelkie zło świata obarcza Niemcy, UE lub Tuska, od czasu do czasu przetykając to Żydami i LGBT.
  • Odpowiedz
@lkg1: Nie jest to bardzo szokujące, gdy w rękach władzy i zakumplowanych z nią oligarchów są tam prawie wszystkie media. I kto wie, jakby u nas to wyglądało dzisiaj, gdyby PiS miał więcej determinacji w przejmowaniu mediów.
  • Odpowiedz
@lkg1: W piątek byłem na Węgrzech. Chloooopie tam jest taki syf i bieda ze to za #!$%@? nie jest Europa. Ich domy to rozpadające się lepianki. Na 10 domów 3 są puste, bez okien. Jedziesz główną droga o widzisz obraz nędzy i rozpaczy xD
Na dodatek Węgrzy są mega ciapaci. Nie, nie chodzi mino Cyganów tylko samych Węgrow xD
Nie wiem jaka to ma być ostoja europejskiej cywilizacji i białego
  • Odpowiedz
@staryalejary11: Droga na budapeszt taka se ale z budapesztu na południowy zachód wzdłuż Balatonu to dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Łata na łacie. Zamiast zrobić 5-6 metrow wstawkę to tak se kleja i chyba łopata ubijają.
Ogólnie nie wiem co oni z swoim krajem robią
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: @staryalejary11: za każdym razem jak jadę gdzieś przez węgry to jestem w szoku jaki to chlew i syf. Ludzie tak samo tragedia jak z nimi się ma chociaż 5 minut kontaktu. Dobrze, że teraz to na chorwację max raz się tam zatrzyma człowiek na sikanie i tankowanie a reszta autostrada i byle szybciej zniknąć z tego terenu xD
  • Odpowiedz
@lkg1: polecam tę rozmowę na YT. Wiele wyjaśnia dlaczego na Węgrzech mają takie podejście. Ich percepcja jest inna niż nasza. Dla nas USA są krajem który zawsze nas wspierał i nas chroni. Oni uważają USA za kłamców i zdrajców którzy opuścili Węgry w potrzebie. Gdy po II WŚ wybuchło powstanie na Węgrzech to USA z całym Zachodem za pomocą radia Wolna Europa zachęcało do walki. Głoszono że USA udzielą wsparcia.
pss8888 - @lkg1: polecam tę rozmowę na YT. Wiele wyjaśnia dlaczego na Węgrzech mają t...
  • Odpowiedz