Wpis z mikrobloga

@black-kitsune też miałam takie obawy, ale jest dosyć mocno zapchlona i ma bardzo brudne uszy. Została nakarmiona i musiała nie jeść przez dłuższy czas, bo wygląda dosyć marnie. Co nie zmienia faktu, że do kuwety jednak trafia.

Poza tym sama się złapała z tej ulicy, musiała być bardzo glodna.
@ismie: aj, wybacz że założyłam, że masz męskie zaimki :(
no to faktycznie wygląda jakby się już dłuższy czas tułała po tym dworze. to że trafia do kuwety nie ma tu raczej większego znaczenia, bo większość kotów od razu ogarnia kuwetę. niemniej jednak, masz mega dobre serduszko, że dałaś jej cieplutki domek i miłość, na zdjęciu wygląda przecudnie ()
@miras_kurka: jeśli puszczany samopas, to nawet bardzo dobrze się stało i mam nadzieje, że już nie wróci do takiego człowieka. natomiast myślałam tu raczej o tym, że mógł ewentualnie komuś uciec, takie sytuacje też się niestety zdarzają i czasem bardzo dużo czasu mija nim kitku się znajdzie :(
@ismie: super! to można przy okazji sprawdzić czy nie ma przypadkiem chipa. i swoją drogą jeśli masz jeszcze jakiegoś innego kota, to najlepiej byłoby je izolować przez jakiś czas, przynajmniej do momentu wizyty u weta, może ci przenieść na rezydentów różne choroby :<