Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #dzialka #budowadomu cześć, są realnie w PL takie działki, a jeśli są to czy dostalbym pozwolenie na budowe domu? moze byc na kompletnym zadupiu, byle byly media + internet i brak sasiadow :D zawsze jak ogladam na otodom dzialki to jakies brzydkie albo krzywe, pytam czy sa az tak ladne dzialki czy to tylko mozliwe w wizualizacjach i wyobrazni?
Pobierz flickkk - #nieruchomosci #dzialka #budowadomu cześć, są realnie w PL takie działki, a...
źródło: comment_1661171539Wp6SbUQHGlb9Jeym0wPkaZ.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zomerstm: a niekoniecznie. Jeśli zapłaci wystarczająco dużo, to prąd muszą mu pociągnąć. Płaci za przyłącz zryczautowaną stawkę i #!$%@?, niech się dostawca prądu martwi o koszty.
Drōga? Jak kupi, to będzie jego. Inaczej wniosek o służebność. O odśnieżaniu i naprawianiu raczej możesz zapomnieć.
Wodę można łatwo rozwiązać studnią głębinową. W pewnych warunkach to taniej, jak podłącz, plus masz wysrane na wszystkie liczniki, odczyty itd. No ale nikt tej wody nie kontroluje
@flickkk wybierz sobie okolice która cię interesuje, wsiądź na rower i poeksploruj okolice. Nie musisz mieć nieruchomości oddalonej dziesiątki km od cywilizacji. Można mieszkać na względnym zadupiu bez sąsiadów ale z prądem w okolicy. Bo w sumie wodę załatwisz ze studni głębinowej, scieki to w tych czasach nie problem.
@flickkk: Kupujesz dużą działkę bez sąsiadów. 4ha powinno wystarczyć. Budujesz dom a potem pracujesz nad krajobrazem. Możesz część zalesić, wykopać staw, usypać wał z ziemi, dom zbudować na wzniesieniu (jeśli jest na działce) a potem podkopać okolice dodając jakies kamienie żeby zasymulować urwisko. Opcji jest wiele i całkiem dobre efekty można osiągnąć. Jak kupowałem działkę to pukali się w głowę a teraz każdy myśli ze zapłaciłem z 5 mln. Dostawałem tez
Pobierz Artic - @flickkk: Kupujesz dużą działkę bez sąsiadów. 4ha powinno wystarczyć. Budujes...
źródło: comment_1661190918xfaHsvih3vatYPnf5ndbvO.jpg