Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #dzialka #budowadomu cześć, są realnie w PL takie działki, a jeśli są to czy dostalbym pozwolenie na budowe domu? moze byc na kompletnym zadupiu, byle byly media + internet i brak sasiadow :D zawsze jak ogladam na otodom dzialki to jakies brzydkie albo krzywe, pytam czy sa az tak ladne dzialki czy to tylko mozliwe w wizualizacjach i wyobrazni?
Pobierz flickkk - #nieruchomosci #dzialka #budowadomu cześć, są realnie w PL takie działki, a...
źródło: comment_1661171539Wp6SbUQHGlb9Jeym0wPkaZ.jpg
  • 53
@Twajdy: Spróbuj dostać pozwolenie w polskich wodach na oczyszczalnie. Zbyt zajęci są łapówkarstwem za wpuszczanie ścieków do polskich rzek. Moja rodzina ponad 2 lata czeka na zgodę na oczyszczalnie. Musieliśmy wykopać szambo, a na decyzje jak czekaliśmy, tak czekamy. Podobno bez posmarowania nie da się nic załatwić.
@flickkk w sumie jest szansa kupić taką działaczke ale trzeba wiedzieć gdzie szukać. Ja znam ale nie powiem bo to moje zadupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- żeby plan się udał musisz mieć hajs na kupno ziemi na około żeby ci się jakiś Janusz nie wybudował na widoku

A tak jak ktoś wyżej pisał najbardziej będziesz musiał opierać się na szambie
@maQus: jakie polskie wody? XD albo jesteś trolem, który złapał się chwytliwego urzędu żeby kręcić inny albo napisałeś z niewiedzy (mam nadzieje ze to drugie). Oczyszczalnia przydomowa - zgodę wydaje lokalna jednostka administracyjna w moim wypadku wójt gminy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@flickkk: u mnie na "zwyklej" wsi byl problem, żeby połączyć kabel z netem do skrzynek obok, bo byl po drugiej stronie ulicy i jak z 30 lat temu kładli sieć to nikt nie podał, ze tam bedzie dom xD

U znajomego ze studiów podobnie, ze nie bylo sieci, bo była poprowadzona do jakiegoś mostu, a on mieszkal za mostem xD

Ale u mnie podłączyli w 2022 roku bo nowa sieć robili.
@flickkk: mieszkałeś kiedyś na wsi?
Ogólnie to da się zrobić, wszystko się da. Trzeba mieć tylko bardzo bardzo dużo hajsu.
Sporo ludzi tutaj już napisali, ja od siebie dodam że mieszkanie na zadupiu to trochę udręka, skazujesz siebie i dzieci na mieszkanie na zadupiu. Ogólnie to nie jest dla leniwych ludzi i imo fajnie wygląda jak do kogoś pojedziesz na grillka.
Takie urban legend znam, że laska strasznie namawiała męża do
@flickkk: Jeszcze jedna kwestia o której nie nie wspomnial.
Mieszkanie po środku lasu = masa komarów, much, pajaków i innego rodzaju robactwa.
Jak nie jesteś przyzwyczajony do takich klimatów to po jakimś czasie szlak Cię trafi ;)

Ja aktualnie walcze z osami bo co chwila sobie robia jakieś gniazdo koło domu... (mam sporo śliwek za domem)
moze byc na kompletnym zadupiu, byle byly media + internet i brak sasiadow


@flickkk: xD

Poproszę tanią działkę na KOMPLETNYM odludziu. Oczywiście z prądem, kanalizą i światłowodem.