Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w dziale promocji i reklamy, miesiąc temu mój dyrektor zlecił mi żebym współpracując z dziewczyną z innego działu która też zajmuje się pośrednio marketingiem przygotowała prospekty materiałów reklamowych podsumowujących ostatnie 10 lat pracy spółki. Przez cały ten miesiąc wszystko robiłam sama, nie miałam od niej żadnej pomocy, nawet na wiadomości mi odpisywała tylko "ok", "jak chcesz" itp. W piątek przekazałam gotowy materiał, który bardzo się spodobał. Dzisiaj rano przyszłam do pracy, a ona już siedziała u niego w biurze odstawiona jak na jakiś bal prostytutek i sobie śmieszkowali. Przed chwilą przyszli do mojego biura podziękować za to, że JA JEJ POMOGŁAM z przygotowaniem tych materiałów. Słowem się nie odezwałam #damskiprzegryw tak mnie ścisnęło w gardle. Jest mi tak cholernie przykro, że zastanawiam się czy nie zwolnić się dziś do domu z pracy bo z nerwów płakać mi się chce non stop. Widząc jak między sobą śmieszkują boję się cokolwiek odezwać bo pewnie mi się oberwie.

#praca #pracbaza #zalesie #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6303113b0b38baa9cfae303e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 17
@Pseudocrebotra: oj i to straszna. Możliwe, że to jej pierwsza tego typu praca. Wielu się na uczciwej ciężkiej pracy przejeżdża xd mi się zdarzyło do 23 siedzieć nad czymś by było na czas gdy dali mi za mało czasu to mi powiedzieli bym się wziął za następna robotę skoro skonczylem XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz to już za wiele z tym nie zrobisz. Jeśli powiesz, że wszystko zrobiłaś sama, to będzie wyglądało jakbyś chciała przypisać sobie czyjeś zasługi.
Możesz jedynie podkreślać co dokładnie zrobiłaś, a na przyszłość wszystko ładnie podpisywać, oznaczać i raportować. Korpo to niestety nie miejsce dla cichych ludzi robiących swoją robotę.
Nie liczy się ile i co zrobisz, ale jak przedstawisz to co zrobisz i ile osób się o tym dowie.
@omakalandeflore; @AnonimoweMirkoWyznania: Miałem podobną sytuację i zrobiłem podobnie. napisałem maila do kierownika (który zlecił zadanie) i napisałem, że następnym razem nie będę współpracować z daną osobą gdyż przy projekcie "xyz" nie było praktycznie żadnej współpracy a przy finalizacji zadania nagle to druga osoba otrzymywała pochwały.
Skończyło się na spotkaniu na dywaniku kierownika gdzie to nie ja musiałem się pocić tylko mój kolega.
Było trochę kwasu między nami ale od tamtej
@AnonimoweMirkoWyznania:

1 - NIE słuchaj ułomów którzy ci piszą, że już za późno by coś zrobić.
2 - albo idziesz do dyrektora, albo jak jeden mirek napisał, walisz maila i w niego wkładasz do CC wszystkich od woźnej po Pana Boga.
3 - NIE skamlesz, tylko piszesz "Podsumowanie projektu XXX".

Albo mail, albo poszedłbym normalnie do kogoś najważniejszego i powiedział otwarcie - Dzisiaj zdałam raporty, doszły mnie słuchy / widzę, że