Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eternalzz: np. to, że nie jest na co dzień zatłoczony (mam na myśli np. turystów), a z drugiej strony tłumnie odwiedzany, gdy dzieje się coś wartego zobaczenia (wakacyjne weekendowe imprezy). Albo to, że z jednego punktu w mieście do drugiego mogę się z łatwością dostać, bo miasto samo w sobie nie jest ogromne. Albo to, że mimo wszystko jest miastem ładnym, z historią i ciekawymi miejscami wartymi zobaczenia (tego mi brakuje
@eternalzz: Rzeszów to cały czas szybko rozwijące się miasto z rosnącym trendem liczby mieszkańców. Ceny nieruchomosci są niestety wysokie. Może tu być ciężko znaleźć prace dla osób bez super kwalifikacji. Miasto ma bardzo dobrej jakości drogi. Jest sporo scieżek rowerowych. Nad Wisłokiem zajebiste bulwary. Jeżeli lubisz duzo jeździć na rowerze to na pewno Ci się spodoba. Na podkarpaciu jest mega dużo asfaltu xD i świetne widokowe trasy po górkach.
Jako mieszkaniec Rzeszy uwielbiam czytać ból dupy mieszkańców Lublina xD. Skąd w was tyle jadu ? Oba miasta wypadają podobnie w większości rankingów. Lublin z roku na rok się kurczy, Rzeszów rozwija pod względem mieszkańców. Patrząc obiektywnie na dwa miasta to w Lublinie na plus : nieco lepsze gastro, lepsza komunikacja miejska, nieco więcej organizowanych wydarzeń kulturalnych, więcej miejsc historycznych. Rzeszów : lepsze drogi, fajna baza wypadowa, dużo przemysłu lotniczego, zimą przeważnie