Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@eternalzz: małe prawdopodobieństwo, że ktoś przez mniej więcej taki sam okres czasu mieszkał w tych trzech wymienionych przez Ciebie miastach i jest w stanie rzetelnie dokonać porównania, więc nie licz na konkrety. Ja tam Lublin uwielbiam i dobrze mi się tu żyje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eternalzz: np. to, że nie jest na co dzień zatłoczony (mam na myśli np. turystów), a z drugiej strony tłumnie odwiedzany, gdy dzieje się coś wartego zobaczenia (wakacyjne weekendowe imprezy). Albo to, że z jednego punktu w mieście do drugiego mogę się z łatwością dostać, bo miasto samo w sobie nie jest ogromne. Albo to, że mimo wszystko jest miastem ładnym, z historią i ciekawymi miejscami wartymi zobaczenia (tego mi brakuje
  • Odpowiedz
@eternalzz: Rzeszów to cały czas szybko rozwijące się miasto z rosnącym trendem liczby mieszkańców. Ceny nieruchomosci są niestety wysokie. Może tu być ciężko znaleźć prace dla osób bez super kwalifikacji. Miasto ma bardzo dobrej jakości drogi. Jest sporo scieżek rowerowych. Nad Wisłokiem zajebiste bulwary. Jeżeli lubisz duzo jeździć na rowerze to na pewno Ci się spodoba. Na podkarpaciu jest mega dużo asfaltu xD i świetne widokowe trasy po górkach.
  • Odpowiedz
@eternalzz tak realnie,to zo z tyvh trzech miast Lublin jest taki czysty, świeży, wada są na pewno zarobki bo na etacie raczej zarobisz mniej niż w Warszawie, czy Gdańsku,
  • Odpowiedz
@eternalzz: Szczecin blisko dojczland, wystarczy tych naplywowcow do Lublina. Lbn może czysty ale smog w zimie daje ostro po nosie szczególnie przy starszych osiedlach jednorodzinnych
  • Odpowiedz
Jako mieszkaniec Rzeszy uwielbiam czytać ból dupy mieszkańców Lublina xD. Skąd w was tyle jadu ? Oba miasta wypadają podobnie w większości rankingów. Lublin z roku na rok się kurczy, Rzeszów rozwija pod względem mieszkańców. Patrząc obiektywnie na dwa miasta to w Lublinie na plus : nieco lepsze gastro, lepsza komunikacja miejska, nieco więcej organizowanych wydarzeń kulturalnych, więcej miejsc historycznych. Rzeszów : lepsze drogi, fajna baza wypadowa, dużo przemysłu lotniczego, zimą przeważnie
  • Odpowiedz
uwielbiam czytać ból dupy mieszkańców Lublina xD


@Pimento: masz jakieś świeższe dane, bo ja mam ostatnie z 2016 no to niby jest na plus liczba mieszkańców ale daj spokój, w takim tempie to za 100 lat Rzeszów dogoni Lublin xD
  • Odpowiedz
@eternalzz: Jeśli sucha liczba mieszkańców jest dla Ciebie wyznacznikiem to wybór jest prosty. Średni przyrost w ostatnich latach był 10k / 5 lat dla Rzeszowa i -10k / 4 lata dla Lublina. Lublin na dzień dzisiejszy 312 tys. Rzeszów 198 tyś. Matematyke zostawiam Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz