Wpis z mikrobloga

  • 0
@eternalzz jakoś mnie drażni i jest bardzo "proste" żeby nie powiedzieć prostackie .mnie uczono że mówi się dlaczego, czemu to pozostałość po ruskich i pochodzi od słowa "paczemu". A co do miast byłem ostatnio jako turysta w tych 3 miastach. Ostatnio w Szczecinie, jeśli chcesz mieć luz , spokój, dobrą komunikację autostradową, brak korków i spory potencjał na rozwój to brałbym Szczecin. Jeśli zależy ci na kulturze Lublin a jak na amerykanach,wojsku
  • Odpowiedz
@eternalzz: Rzeszów to miasto studenckie, gdzie nie wyjdziesz to masz stado Julek.
Druga zaleta to duża liczba konserwatywek i szarych myszek w porównaniu do innych miast
Trzecia zaleta to to ze na wsiach podkarpackich jest jeszcze trochę biedy, tutaj aby zaimponować Julce wystaczy passat z 2010 roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternalzz: dobra infrastruktura i świetna urbanistyka odziedziczone po niemcu (bardzo zielono i przestronnie, małe korki), fajne lokale i nienajgorsze nocne życie, ludzie mają zauważalnie lepszą mentalność bo z jednej strony czuć Polskę A, z drugiej strony miasto żyje swoim rytmem i nie jest takie pochłonięte wielkomiejskim pędem i konsumpcjonizmem. Także super bo nie jest to ani zacofana wiocha, ani miasto pożarte przez korporacje, pieniądz i pozerstwo, tylko coś pomiędzy. No i
  • Odpowiedz
@eternalzz: Lublin to katolickie gowno, syf.
Rzeszów tak samo.
Chyba Szczecin Ci zostaje. Dość blisko do morza na spierdotripy.
Równie dobrze możesz wybrać taki Rybnik czy Bielsko. Blisko do Czech na dziwne wypady, blisko w góry, blisko do Adriatyku.
  • Odpowiedz
@eternalzz duze, ale spokojne miasto. Dużo terenów zielonych. Blisko na Pojezierze Drawskie i nad morze. Dość blisko w góry (4 godziny autem), nawet do Pragi przez Niemcy to 5 hrs.
  • Odpowiedz