Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@groman43 coś co sam praktykuję, to spacery. Nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja, ale ja, tak jak dzisiaj, robię sobie przejażdżkę pociągiem do sąsiedniego miasta i spacer połączony ze zwiedzaniem. 3-4h łażenia lekko. Zaniżając liczę po 300kcal na godzinę, co przy 3h daje mi 900kcal. Do tego w tygodniu staram się chodzić do dalszego sklepu, po pierdoły, oby tylko chodzić. Jest to o wiele mniejsze obciążenie dla organizmu niż typowe cardio i
@groman43: wygladasz na 120kg, a co do faktu że masz lewą slabszą - mam na to sposób: zaczynaj cwieczenie zawsze od lewej strony, zamiast 10 powtorzeń rób 12-14 na lewą strone i 10 na prawą, koncz na max cięzarze dla lewej ręki wtedy dysproporcja zniknie. Ja miałem to samo, obecnie lewa strona jest silniejsza od prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sharlene: Ta, chyba księżniczki z rozdętym ego czekające na królewicza xD Jeśli tylko facet nie kombinuje z jakimiś komicznymi zaczeskami i obcina się schludnie i w dobrym guście, to dla normalnej laski stan owłosienia ma niewielkie znaczenie przy innych walorach.
@Sharlene: No tak, tylko mam wrażenie, że te wybredne w kwestii owłosienia to chyba te same, którym równie dobrze - jak już z włosami wszystko będzie OK - może się nie spodobać, że samochód jest za tani, mieszkanie ma za mało pokoi albo facet napisał o 16:20 zamiast o 16:15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez przerwy widzę łysych czy łysiejących facetów chodzących z ładnymi dziewczynami, które śmiało
@Sharlene: Czyli jak będę chciał wyrwać jakaś laskę, to nie tylko przeszczep włosów, ale również 15 lat młodsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak żeby wyszalała się właśnie ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)