Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@groman43: Też zacząłem w czerwcu i udało się do dzisiaj zejść ze 110 na 100 także do wymarzonego celu 85 kg już coraz bliżej. Przy okazji mój stan psychiczny znacząco się poprawił, mam więcej energii do życia a po każdym treningu czuję satysfakcję. Także Mirek trzymaj się i działamy dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja prawa strona jest znacznie silniejsza niż lewa. Strasznie to frustrujące, kiedy prawa ręka wykonuje normalnie ćwiczenia a lewa dosłownie stoi w miejscu.


@groman43: pamiętaj na przyszłość, żeby zmieniać ręce ( ͡° ͜ʖ ͡~)
@groman43: brawo miras! Nie poddawaj się!
A z tą słabszą lewą stroną - nie masz przypadkiem problemów z kręgosłupem? Na pierwszym zdjęciu wygląda jakbyś miał trochę krzywe biodro, jeden bok jest wyżej. Jeśli tak to to też może mieć jakiś wpływ. Może się mylę ale znam kilka osób którym nastawienie bioder pomogło z różnymi dolegliwościami i problemami zdrowotnymi. Z fartem!
@zebatykocur: Dwie rzeczy, przede wszystkim zaczęły mnie cholernie napieprzać plecy. I tak spotkałem spowego fizjo. Drugi powód jest bardziej trywialny. W bibliotece uniwersyteckiej zobaczyłem idealnego różowego paska i zrozumiałem, że takie dziewczyny zawsze będą poza moim zasięgiem jeśli nie ogarnę swojego wyglądu.

@crystall: Około 2300kcal, w dni kiedy mam trening siłowy trochę więcej, a w pozostałe dni trochę mniej.
@akwajuk21: @alltimehigh: Kim jest ten Odyn?
@koniec_smieszkowania: Faktycznie,