Wpis z mikrobloga

@sasik520: przeczytaj najpierw całą nitkę, później klep komentarze - dziękuję.
Tak, wiem, że na sor powinny trafiać przypadki nagle, ale dziś jest sobota, gość musiałby czekać jeszcze dwa dni, a to wygląda paskudnie. Dlatego tak mu doradziłem i jak widzisz przyjęli go szybko i sprawnie, nikt na tym nie ucierpiał i op dostał pomoc. Ale tu jest Polska, tutaj każdy do każdego się musi #!$%@? tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sasik520: a ty byłeś kiedyś na sor? Pierwsze co to wychodzi ratownik robi wstępny wywiad jak bardzo poważny jest uraz i ustala kolejność przyjęć. Nikt z poważnym złamaniem nie będzie czekał 8h xD prędzej OP ze swoją noga sobie poczeka
  • Odpowiedz
@Mete: na twoim miejscu poszedłbym na izbe przyjeć do spzitala dermatologicznego, robi ci sie juz martwica w Ognisku rumienia. Miałem kiedys to samo i skoncyzło sie 10 dniowym podbytem w szpitalu i bombardowaniem wszystkim co mieli.
  • Odpowiedz
@Mete Mnie we wtorek ugryzła osa i nic nie było. W środę mogą spuchła, ale kupiłem Aleric deslo active (takie wapno na alergię), maść maxicortan i po 12 godzinach opuchlizna zeszła, zaczerwienienie trochę dłużej schodziło.
  • Odpowiedz