Wpis z mikrobloga

nie chciałbym, żeby rządziła mną panienka z baletów


@aa-aa: dlatego rządzi tobą bankser który przepisał miliony na żonę i nie ma nic do stracenia, dlatego trwoni publiczne pieniądze bo co mu niby zrobią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: Twoja naiwnosc jest slodka. Zdziwilbys sie ilu politykow czy wysoko postawionych ludzi bawi sie wciagajac k--s z cyckow ekskluzywnych panienek do towarzystwa, zaprawiajac duza iloscia alko. Tylko nikt o tym nie wie, a jak wie to jest to trzymane jako hak ;)
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski:

Słyszałem plotki, że jakieś zdziadziałe patafiany gnijące jeszcze w zeszłej epoce oburzali się, że baba poszła na prywatną imprezę i piła a-----l. Generalnie polityk bez życia prywatnego, zainteresowań, hobby i imprez powinien dostać w dzisiejszych czasach bana na politykę, bo to oznaka, że może być jakimś dziwnym, niebezpiecznym frustratem, zamiast normalnym człowiekiem z krwi i kości.


Dobrze, że u nas tego nie ma.
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: o co chodzi ? są jakieś dowody że były tym n-------i, bo ktoś mi powiedział, że to o to afera, ale ja widzę normalna kurde zabawę ludzi, dziiizas, tak to nawet na trzeźwo mogę, a ktoś jak będzie chciał to może podkablować że ćpałam i koty jadłam
  • Odpowiedz
@Nanuno: Zdarzyło mi się być i pić z pewnym posłem rządzącej ekipy na weselu, jego zachowanie było dużo bardziej niefajne niż premier Finlandii z tych nagrań, gdzie ona dobrze się bawi z przyjaciółmi i wygłupia do kamery, a pan poseł był mocno natarczywy w namawianiu innych do picia i prywatnie wywoływał podobną niechęć u mnie co teraz jako postać medialna, ale nie wyobrażam sobie szukania nagrań z tego wesela i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Generalnie polityk bez życia prywatnego, zainteresowań, hobby i imprez powinien dostać w dzisiejszych czasach bana na politykę, bo to oznaka, że może być jakimś dziwnym, niebezpiecznym frustratem, zamiast normalnym człowiekiem z krwi i kości.


@Trybun_Plebejski: Dlaczego obrażasz Jarosława?
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR: mi się zdarzyło pić i jarać zioło z jednym z ministrów z obecnego rządu, swoją drogą to kolega z liceum. Człowiek mocno nabiera perspektywy w sytuacji kiedy zna się osobiście z osobami, które większość społeczeństwa zna tylko z mediów. To nie są ludzie ulepieni z innej gliny, też bawią się tak jak przeciętny obywatel.

A co do premier Finlandii, kurczę, fajna babka, gdybym mógł to zaprosiłbym ją na randkę
  • Odpowiedz