Wpis z mikrobloga

  • 0
@jamtojest2

@Bartosz_z_Zarytego: No i elegancko. Normalna młoda kobieta, która ma prawo się bawić. A zaznaczmy, że nie robiła tego publicznie.


A mimo to znalazła się jakaś urwa która upubliczniła filmik. No chyba że to było od początku zaplanowane.
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: no u nas to najlepiej tylko się biczować i zgrywać umęczony naród. Do dzisiaj pamiętam jak w Wielki piątek mi matka wydzwaniała, że dzisiaj taki ważny i smutny dzień bo pan Jezus umarł na krzyżu, a ja na piwo idę z kolegami. Tylko że myśmy się po Polsce rozjechali i takie dni to jedyny moment na spotkanie - a byłem już na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego nie no typie zblazniles się mocno. Ludzie na filmiku mogli wypic parę piw/lampek wina ale ewidentnie nie są nawaleni. Ot bawią się tancza i śpiewają. Normalna ludzka rozrywka.

Twoja dziaderska mentalność jest dużo większą żenada niż tanczacy polityk
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: Gdyby typiara #!$%@?ła 150 milionów eurasów, brała udział w homoseksualnej orgii, wsadzałaby swojaków na intratne posady ale chodziła do kościółka to konserwy by jej ostatniego bąka z dupy wyssały. Ale pobawiła się jak człowiek, popiła wódello z kumpelami i kumplami i każdy prawak zesrał się na rzadko w kalesonki. XDDD
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: chlanie i imprezowanie to nie zainteresowania. Ja jestem normalnym człowiekiem z krwi i kości a nie skaczę jak małpa bo się #!$%@?łem na imprezie xD Babka jest jeszcze starsza o 2 lata ode mnie lol. Chciałbym zobaczyć Twoją reakcję gdyby to Morawiecki skakał, tańczył i darł mordę na domówce xD


@Bartosz_z_Zarytego chłopie, życie nie kończy się po trzydziestce, można dalej dobrze się bawić w kręgu znajomych, można mieć
  • Odpowiedz