Wpis z mikrobloga

Glock vs p320 vs hk usp vs walther pdp?

Z każdego wystrzeliłem po 50 pestek i z każdego strzelało mi się dobrze xD. Ale ja jestem nowym strzelcem i pewnie dlatego. Co byście polecali z tej czwórki?

#bron #strzelectwo
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derton778: Gdyby budżet na klamkę i akcesoria nie grał roli to P320 V-TAC, bo można go bez problemu używać w każdym typie strzelań ze względu na jego modułowość (IPSC, IDPA, strzelania taktyczne etc.). Jeśli stosunek jakości do ceny ma znaczenie to PDP. To tak patrząc z punktu widzenia nowego strzelca.

Bo gdybyś już więcej strzelał to trzeba wziąć pod uwagę to, że jeśli jesteś przyzwyczajony do jakiegoś typu pistoletu, np.
  • Odpowiedz
@blackphoenix: Ciekawe, nie słyszałem o tym. Pytanie, czy rzeczywiście nie wpływa na parametry lufy, czy tak tylko gadają, bo nie chcą teraz wymieniać luf każdemu posiadaczowi PDP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wzdrygac: PMAGI z Brownells wychodziły jeszcze niedawno po 90-100 PLN, teraz jak kurs dolara wzrósł to są po 125. Oryginały były po około 120 w sklepach, teraz po wzroście kursu są po 150-160. Rzeczywiście trochę drożej niż jak kupowałem, ciągle 2x taniej niż magazynki do P320 :P
  • Odpowiedz