Wpis z mikrobloga

Bawią mnie komentarze, że do rozwalenia polskiej monety i gospodarki doprowadziło kilka błędów pisu. XD Tych błędów były setki, na każdym szczeblu, w każdej branży i sprawie, i trwały one latami. Nie tak prosto moi drodzy aż tak rozwalić tak duży i startowo dobrze zorganizowany kraj, tu została zaaplikowana głupota, niekompetencja i fuszera w skali kosmicznej.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka
  • 81
Z grzeczności zakładam, że są debilami.


@Vakabayaschi: Zgadzam się, ale mimo wszystko putek ma tam jakieś wtyki, bo na ruskich pojazdu jakoś nie widzę, w przeciwieństwie do Niemców. Zresztą putek przekupił pół europy, powciskał agentów, szpicli i inne gówno - to tych patałachów pisowskich co korzystali ze skrzynki wp.pl to chyba nie ma nikt wątpliwości, że ruscy, izrael i usa mają na talerzu, tylko USA ze względu na interesy jeszcze nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: kiedy zrozumiecie, że agentom z PIS jest bardzo na rękę, że nazywacie ich niekompetentymi głupcami itd. Oni są piątą kolumna i im bardziej doprowadzą tem kraj do ruiny, tym bardziej będzie wykonane przez nich zadanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl rekordowe od lat PKB nagle trochę spadło i oczywiście wlatują co chwila brednie o rozwalonej gospodarce xd

@huncwot_: o rozwalonej gospodarce to ja czytam od 2015 roku
:D przez 8 ostatnich lat banda ameb umysłowych zaczęła uprawiać socjal na pustyni gospodarczej, zamiast ciąć wydatki to je rozszerzał i tak oto ekipa darmozjadów + rodziny darmozjadów myśląc ze to nigdy nie wyjdzie zatrudniali się wszędzie bo co mi tam. Dodatkowo naczelny krasnal i banda trolli z ministerstw kreują za pomocą mediów mit polskiej wielkiej i niezwyciężonej. Teraz zakupy ad hoc na wojsko, zaraz się okaze ze nie ma gdzie tego
@mickpl: #!$%@?-sz. W większości tych naszych instytucji cały czas trwa PRL. Ci sami ludzie, ta sama biurokracja, ta sama mentalność. Zwalanie wszystkiego na PiS to populizm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl:
Dobrze powiedziane. Przy każdym takim małym kroczku od 2015 się #!$%@?łem, że rozjebują kraj i za każdym razem słyszałem (albo czytałem tu), żebym nie demonizował, bo nie tak łatwo #!$%@?ć gospodarkę i mamy mocne podstawy i zdywersyfikowane branże. I proszę...