Wpis z mikrobloga

Naszla mnie rozkmina...
Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka: nie wiem czy ktoś już to napisał, ale ze swojej strony polecam też znaleźć sobie coś w czym możesz się rozwijać. Zauważyłem po sobie gdy byłem w podobnej sytuacji do twojego chłopa (tylko ja jeszcze nie mieszkałem ze swoją babą) że w momencie gdy sam się rozwijałem to starałem się podsuwać różowej też coś w czym mogłaby się rozwinąć. Jeżeli chłop jest ambitny i dąży do czegoś to fajnie
  • Odpowiedz
@namotim_: napisalam orzeciez, ze nie wiem w jakim kierunku sie rozwijac - umiem jezyki obce, uczylam sie programowania (zrezygnowalam bo to nie dla mnie), chodze na silownie, ale tak serio - nie wiem co chcę w zyciu robić i w czym się rozwijać.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: w tym Ci nikt nie pomoże. Próbuj nowych rzeczy, zapisz się na jakiś sport dla próby, zobacz jakieś kursy/kluby w Twoim mieście. Spróbuj metodą prób i błędów a jestem pewna że coś się znajdzie :) Nie zastanawiaj się co chcesz robić bo będziesz się zastanawiać latami i tyle z tego będzie. Działaj. Nie masz nic takiego czego robienie sprawia Ci przyjemność?
  • Odpowiedz
@Kanarynka: jeśli tworzycie dojrzały emocjonalnie związek i rozumiecie czym jest uczciwość, zrozumienie, oddanie to Twoje rozważania są bezpodstawne. W zdrowej, kochającej się rodzinie nie przelicza się zasad na złotówki, nie handluje się drugą połówką w myśl zasady z piosenki "zamienie cie na lepszy model".
Czy macie we wspolnym zyciu solidny fundament na którym zbudujecie związek na długie lata?
  • Odpowiedz
@Manden

Kiedyś opisywał na swoim fb ale w skrócie jego żona pracowała ciężko i ich utrzymywała żeby on mógł trenować granie w cs'a.


Ogólnie to się zgadza, ale jak poszukasz głębiej, to w paru wywiadach Pasza mówił, że między tym wszystkim spotykało się to z jej dużą dezaprobatą i zdarzało jej się "nazywać to po imieniu". Jego żona po dziś dzień ma żal do siebie, że dopuszczała się tych czynów nie
  • Odpowiedz
@Kanarynka: nie wiem ile masz lat, po pytaniu wynika że pewnie ze 20.
ogólnie to musisz zadbać o siebie. a co jak będzie miał wypadek, albo ciężko zachoruje? a jeżeli nie, to czy chcesz być utrzymanką faceta całe życie? mieć świadomość że ten wypasiony samochód którym jeździsz to jest tak na prawdę jego?
teraz jest na to czas, bo później 30 lat, olaboga bym chciała dziecko albo ślub, a tu
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanarynka a czemu tutaj zapominasz o sobie? To takie typowe, szczególnie dla starszych pokoleń. Laska co zaniedbuje siebie, on sie rozwija. A za X lat jak niedajboze będzie rozwód to będzie płaku płaku, bo nie mam z czego żyć. Znajdź coś dla siebie
  • Odpowiedz