Wpis z mikrobloga

Floor press 220kg :) Najwięcej ile zrobiłem w tym ćwiczeniu, o 5kg poprawiony poprzedni wynik :)

Lubię to uczucie gdy już ściągając ze stojaków wiem że to pójdzie, bo jest "lekkie" w łapach, a opuszczając sztangę tylko się utwierdzam w tym przekonaniu... i potem rzeczywiście pięknie to idzie :)

Wrzucam trening upper, bo ciągle tylko lower wrzucałem :) I właściwie nie mam co więcej dodawać, idzie wszystko bardzo dobrze ostatnio, pomimo tego że mam wiele na głowie, no i temperatury też nie sprzyjają treningom.

Cały trening

Floor press 220x1
CG floor pin press 1/3top 210x3 230x3 240x1
Triceps pushdown 4x10
Seal rows 4x10
Seated partial facepull 3x20
Band triceps pushdown 1x100

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Floor press 220kg :) Najwięcej ile zrobiłem w tym ćwiczeniu, o 5kg popr...
  • 19
dosięgnąłeś do klaty sztangą? To w sumie jakie różnice między floor a zwykłym wyciskamiem, oprócz braku leg drive?


@In_thrust_we_trust: Prawie dotykam klaty. No floor press eliminuje leg drive, pozbawia części stabilizacji, powoduje gorsza pozycje do wyciskania, gorszy mostek, no i na dole łokcie zatrzymuje podłoga.
@IntruderXXL: pytanie noobskie mam trochę, ale chciałem w domu zacząć ćwiczyć bez ławki itd. taki floor press działa tak samo jak na ławce? Lepiej/gorzej? Ćwiczyłem na siłowni, ale operacja serca mnie trochę wyeliminowała i chciałem chociaż w domu coś robić, a nie mam tyle sprzętu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: może źle się określiłem nie chodzi właśnie o zaczynanie , tylko o samą skuteczność ciśnienia z podłogi. Na siłownię wrócę ale jak lekarz mi pozwoli
może źle się określiłem nie chodzi właśnie o zaczynanie , tylko o samą skuteczność ciśnienia z podłogi. Na siłownię wrócę ale jak lekarz mi pozwoli


@Own3de: Oczywiście że floor press ma przełożenie potem na zwykłe wyciskanie, w innym wypadku nie robiłbym tego ćwiczenia :) Więc warto je robić szczególnie jak nie masz innych opcji na ten moment.
Do tego warto też dodać pompki dużo pompek pod różnymi kątami, do tego kupić