Wpis z mikrobloga

Chcę zrobić zamówienia do projektu. Oddaję kierownikowi papiery do przetargów do podpisu, a on do mnie: "ale proszę iść to wydrukować dwustronnie, bo mnie potem szef skrzyczy, że za dużo papieru zużywamy i jest to nieekologiczne". #logikaniebieskichpaskow

A ja: "ale jak wydrukuję jeszcze raz te samy dokumenty dwustronnie, to zużyję więcej papieru na te dokumenty, niż jakbyśmy zostawili to tak, jak jest".

Zgadnijcie co... Musiałam drukować drugi raz xD Budżetówkowy januszex nie przestaje mnie zadziwiać xD

#ekologia #januszex #firstworldproblems #mniesmieszy #heheszki #praca
Siaa - Chcę zrobić zamówienia do projektu. Oddaję kierownikowi papiery do przetargów ...

źródło: comment_1660724293EB8ApOFYb0OwyseCTLwQaV.jpg

Pobierz
  • 15
@Siaa: Przecież nie chodzi o ekologię, tylko oszczędność. Tak było w firmie gdzie pracowałem, z tym że tam drukowaliśmy dosłownie po trzy-cztery strony jednorazowo i jak nie poszło dwustronnie to była afera. Z tym, że tam akurat januszerka wychodziła na każdym kroku, łącznie z tym, że kiedy się zwalniałem to potem dwa miesiące nie dostałem kasy, bo zabrakło jakiegoś papierka, który miałem niby wypełniać xD
@Siaa ale wiesz ze ta sama kartkę wkładasz spowrotem drukiem do góry i jak ja pobierze drukarka to za drukuje pusta stronę :p jak jest mało stron do druku to można przeboleć
@Siaa: Ja kiedyś musiałam wniosek wypełniać drugi raz, bo jak był dwustronny to był długości 1 kartki, a jak jednostronny to mamy 2 kartki i urzędnik powiedział, że nie chce mu się tego zszywać.