Wpis z mikrobloga

Skumajcie akcję.

Poznaliśmy nowego znajomego, który pozwolił nam przenocować u niego i jeden z naszej ekipy (już pogoniony) powiedział do mnie: "Tylko masz nic nie kraść, znasz zasady, nowy ziomek nam ufa i pozwala się przekimać".
Nazwijmy go na potrzeby historii: Zbyszek.

Wszystko fajnie, posiedziało się, a kiedy gospodarz zasnął, to Zbyszek, który coś tam #!$%@?ł o zasadach #!$%@?ł z portfela na stole 200 złotych.

Ja temu nowemu koledze powiedziałem, że te 200 złotych, które mu zniknęło, #!$%@?ł Zbyszek, ale on się o tym dowiedział i teraz mnie wyzywa od konfidentów.

Dla mnie konfidentem jest ktoś, kto donosi na policję, a nie ktoś kto pilnuje podstawowych zasad.

No i pytanie jest następujące. Kto jest większym frajerem? Złodziej, czy rzekomy konfident?
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: honorowi nie (chociaż w okresie powojennym podobno złodzieje cieszyli się w pewnych rejonach szacunkiem bo okradali okupanta i współpracowników), ale napewno wiedzą że im się to po prostu nie opłaca. Jeśli by zaczęli okradać sąsiadów to bardzo szybko ktoś by ich #!$%@?ł albo wyjaśnił, a oni to wiedzieli.
Kto jest większym frajerem?


@PepeChad: Złodziej zbyszek pie##olący coś o zasadach. Zapraszam Zbyszka do siebie, nie bedzie mógł sie sam podetrzeć przez najbliższy miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Tylko masz nic nie kraść, znasz zasady, nowy ziomek nam ufa i pozwala się przekimać".


Co to za gimbusiarko-sebixowe zasady? xD

Zajebisci kumple złodzieje pi###olący coś o zasadach xD
@PepeChad: zastanawiam się skąd w ogóle taki tekst od kolegi- rozumiem , że jesteście taką grupką złodzieji,. oszustów i musiał ktoś to powiedzieć inaczej w domyśle jak ktoś was przenocuje to pierwsze co robicie to okradanie taką osobę?
Druga kwestia, że mając takich kolegów nie potrzebujesz wrogów - prędzej czy później będziesz też miał z tego kłopoty i dramy- co kto lubi.
Kto jest frajerem? No dzisiaj mówienie prawdy (np. o
Unikam takich ludzi i moi najbliżsi znajomi to ekipa, przy której można by zostawić kasę luzem na stole. Wręcz gardzę takimi złodziejaszkami.
ale napewno wiedzą że im się to po prostu nie opłaca.


@pan-bartolomeu-dias: To co im się opłaca to legenda że są honorowi. "Sąsiedzie, swojego bym nie okradł przecież, mam złodziejski honor".

Jeśli by zaczęli okradać sąsiadów to bardzo szybko ktoś by ich #!$%@?ł albo wyjaśnił, a oni to wiedzieli.


Jeżeli by zaczęli okradać [wstaw kogokolwiek przed kim akurat potrzeba wymówki] to bardzo szybko by ich ktoś #!$%@?ł albo wyjaśnił.