Wpis z mikrobloga

@sikalafou mmm Capgemini. Firma która twierdzi, że wypłata nie jest najważniejsza tylko praca w gronie ekspertów w super interesujących projektach xD

Przecież oni zawsze płacili mniej niż rynek.
  • Odpowiedz
Będąc w trakcie pierwszego stażu zdalnie mieszkałem koło ich biura i wtedy myślałem sobie, że chciałbym kiedyś dla nich pracować

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Manden: to samo. Bez kitu. Capgemini, Comarch i Sii to były dla mnie takie #!$%@? nieosiągalne wymarzone cele jak postanowiłem się przebranżowić xD. Podobały mi się ich logo, biura, filmiki promocyjne, strony xD.
Potem przyszło zderzenie z zarobkami w tych firmach xD
  • Odpowiedz
@sikalafou: kto w tym gownie chce pracowac za jakiekolwiek pieniadze?

I to nie jest pytanie retoryczne - ziomek dostal tam staz i jak sylszalem co opowiada ich senior instruktor to jako osoba, ktora jest czesciowo zwiazana z jego tematem to po 3 min jego wykladu radzilem mu #!$%@? byle szybko xD
  • Odpowiedz
@sikalafou: swoją drogą lubiłem się bawić z nimi w kotka i myszkę, dostawałem jakąś ofertę z capgemini, aplikowałem, przechodziłem rozmowę, dostawałem ofertę i odmawiałem mówiąc że w innej firmie dostałem 17500 xD

Swoją drogą dość sporo wymagają na seniora, a oferują brutto tyle ile ja netto zarabiałem jako mid xD

Ciekawe dlaczego od dłuższego czasu nie dostaję już od nich ofert xD
  • Odpowiedz
@darqnies: Ja się z wami nie zgodzę. Uważam że Cap jest bardzo fajną firmą w momencie braku doświadczenia. Wiadomo że widełki zawsze były niskie, ale jak sie nie ma doświadczenia to nie można wymagać 30k xd
  • Odpowiedz
@darqnies: Ja się z wami nie zgodzę. Uważam że Cap jest bardzo fajną firmą w momencie braku doświadczenia. Wiadomo że widełki zawsze były niskie, ale jak sie nie ma doświadczenia to nie można wymagać 30k xd


@kacper1302: A ja się z kolei z Tobą nie do końca zgodzę. Już wyjaśniam.

Cap jest fajny na start, to prawda. Co prawda w 90% projektów wymagają znajomości j. niemieckiego, ale akurat niemiecki w momencie rozpoczęcia kariery programisty znałem DUŻO
  • Odpowiedz