Wpis z mikrobloga

Piszę sobie z #rozowypasek poznaną na #tinder, pewnie nic z tego nie wyjdzie ale na wykopie kazali pisać żeby ćwiczyć skilla - no i wszedł temat wesel bo była na weselu i w ogóle wesela są fajne, a ja sobie uświadamiam że nie dorosłem do roli bycia człowiekiem bo dla mnie ten temat to jakieś novum, impreza gdzie jest pełno ludzi, i ja mający świadomość swoich wad miałbym się tam znajdować wśród tych ludzi i z nimi rozmawiać albo co gorsza TAŃCZYĆ.

AAAAAAAA

Aż mi się przypominają flashbacki z liceum gdzie było nagranie ze studniówki i mój taniec wyglądał tak pokracznie że chciałem zapaść się pod ziemię gdy puszczali film w klasie. A gdy mi płytę dali to ją porysowałem cyrklem ile się dało i połamałem i wyrzuciłem - by mieć pewność że nikt nie odzyska danych. Moja stabilność pracy serca nie była gotowa na patrzenie na siebie na filmach/zdjęciach, prawie dostawałem zawału.

Także fajnie było pomarzyć o wyjściu z przegrywu ale raz upadając do rangi przegrywa nie da się już nigdy zacząć wygrywać.

Nienawidzę siebie bo nie nadaję się do życia w społeczeństwie. Zatomizowane społeczeństwo gdzie nikt nikogo nie obchodzi jest najlepsze dla #przegryw.

#depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 6
@Mest666: rolą dla chłopa jest postawić dom, zrobić syna i posadzić drzewo, w tej kolejności.

Jak posadzi drzewo to już babie niepotrzebny i niech mu ziemia lekką będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Taki jest pisany żywot dla chłopa
nie każdy musi lubić wesela, dyskoteki, koncerty itp.


@mala_rybka: jeśli nie przeszkadza mu bycie samotnym śmieciem do śmierci to tak, Ci którzy lubią te tematy jakoś nigdy nie są sami, zawsze mają podwyższone poziomy hormonów szczęścia, i wszystko im się udaje bo mają tyle znajomości że zamiast podań to po prostu dzwonią i mają załatwione.