Wpis z mikrobloga

@trx87 to się odezwij jak juz sie obronisz przed takim kundlem a poki co milcz. Nikt nie napisał że jest silny i odważny. Obronić rodzine przed kundlem to ani siła ani odwaga. Bo to tylko kundel.
@trx87 a no i jak obrona rodziny przed kundlem to dla ciebie sila i odwaga to wspolczuje rodzinie, pies to jedno z najgłupszych i najłatwiejszych do zabicia zwierząt. Co innego dzik/wilk czy chociażby łoś. Jakbym napisał że obroniłem dzieci przed stadem wilków to byłoby kozaczenie i miałbym czym sie chwalić, ale nie zwykły pies :D
@Ziutek_Grabaz: kiedyś tam bywałem zanim jeszcze powyrastały te wszystkie osiedla... ale teraz to na ursus trochę mam za daleko na spacerki.

btw, jak wam się podoba? ostatnio kupiłem.

btw2, zachęcam każdego do zrobienia pozwolenia, prosta sprawa.

btw3, można się bronić przed atakiem agresywnego psa wszelkimi sposobami, życie psa jest dobrem niższym niż zdrowie/życie człowieka więc na luzie przepisy obrony koniecznej i jesteście bezpieczni.
źródło: comment_1660577609Koir6KzisKVv8c20Uye9rt.jpg
@Ziutek_Grabaz: Ludzie nie ogarniają ze codziennie mijają osoby które maja bron pod koszula schowana xD po co ci gaśnica, jak będzie ci się palić kuchnia to po prostu zadzwonisz po straż pożarna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ziutek_Grabaz: Techniczna sprawa
@Wykop: Dałoby się jakoś magicznie, podobno to się nazywa programowanie, stworzyć takie warunki, że po kliknięciu w obrazek opublikowany na waszym zajebistym portalu (w celu dokładniejszej analizy, w tym przykładzie - przeczytania drobnego tekstu) tenże obrazek by się powiększał, zamiast pomniejszać? Byłoby to osiągnięcie na miarę XXI wieku i wielki krok w informatyce, co na to wasi programiści?
źródło: comment_1660587580GedFjEavmZagPVBADQoRnQ.jpg