Wpis z mikrobloga

@syn_octave: Duda zanim został prezydentem, pisał tego typu wyszczekane teksty na twitterku a jak już wygrał wybory to już nie potrafi się odnieść do jeszcze gorszej sytuacji w kraju, na którą wpływ mają ludzie z jego mafii ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@yupitr: Duda pójdzie w zapomnienie, tak nieudolnego prezydenta to mieliśmy tylko Komorowskiego, on jest głową państwa? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TenOdMirabelek: bo był głupi i łatwo się nim manipulowało, tak samo jak Duda który jest jak duch i pojawia się tylko przed wyborami, pamiętacie jak jeździł po wsiach za nim został prezydentem? Teraz ma głęboko w dupie tych ludzi hehe
  • Odpowiedz
@yupitr: z perspektywy czasu i tak jestem załamany, że najlepszym prezydentem był Kwachu, a najwięcej dobrych i "prawicowych" zmian wprowadził Sojusz LEWICY Demokratycznej
  • Odpowiedz
Z perspektywy czasu wydaje mi się, że nic nie robiący Komorowski nie był tak złym prezydentem jak Duda


@yupitr: A pamiętacie jak aferą na cały kraj było wzięcie sobie przez Komorowskiego ekspresu do kawy z pałacu prezydenckiego? A teraz jak ktoś wyprowadzi kilkadziesiąt milionów, to nawet już na nikim nie robi wrażenia, bo to drobnica przy innych wałach.
  • Odpowiedz
@yupitr: moim zdaniem Duda to najlepszy nasz prezydent, tylko to pokazuje jaki poziom prezentowali inni. Bo co do rządów to będzie tylko gorzej, jeszcze unia szykuje kolejne zamordyzmy.

@drrrd: w sumie zapomniałem o Kwaśniewskim, tylko w sumie chodzi mi bardziej o prezencję, sposób wypowiadania się itd. bo jakby rządy porównać to i Wałęsa był lepszy od pana dududu.
  • Odpowiedz