Wpis z mikrobloga

@Frasad: Trzaskowski nie jest też idealny, z pewnością ma wybujałe ego, szczególnie to widać po akcji z dupiarzem, czy jego miastem więc rozumiem, że nie każdy go lubi, ale kuźwa, ten człowiek w porównaniu do pisowców to jest kompletnie inny poziom, kompletnie inny standard. To, że on nie został wybrany na prezydenta, żeby kontrolował ten debilny rząd to jest największa hańba tego narodu i coś, co następne pokolenia polaków będą sobie
@gejuszmapkt: Nie wiem czy jeszcze to jest etap fałszowania. Szczerze, biorąc pod uwagę jaką machinę anty-trzaskowską PiS odpalił(która sama w sobie imo już miała znamiona niedemokratyczności owych wyborów i skandalem samym w sobie, ale to już inny kompletnie temat) to jestem w stanie uwierzyć, że przewalili tym jednym procentem. Też nie było śladów zawieruszenia się głosów, nie licząc tam chyba jednego przypadku z zagranicy, ale takie rzeczy czasem się zdarzają nawet
@Mr_Hand_of_Fate: a to też, ale w każdym razie na pewno te głosy by nie zmieniły wyniki wyborów. Tam potrzeba było chyba około pół miliona głosów. W każdym razie bez mocniejszych dowodów nie mam zamiaru dyskredytować poprzednich wyborów prezydenckich. Od tego też są niezależne organizacje, które obserwują przebieg wyborów.

Za to sposób, w jaki PiS robił kampanię, używał pegasusa, wszystkich możliwych mediów i premier jeździł po kraju robiąc kampanię dudzie - to
Sprawdź wyniki wyborów w DPS-ach, różnych ośrodkach spokojnej starości, gdzie większość pensjonariuszy już i tak nie trybi. Pewne wnioski można wyciągnąć.


@Mr_Hand_of_Fate: Do tego wpuszczanie do lokali wyborczych bez kolejki osób 60+, niepełnosprawnych i kobiet w ciąży, alerty RCB informujące o wyborach oraz konkursy nagradzający najbardziej aktywne wyborczo dziury wozami strażackimi. Niby takie drobiazgi, ale wiadomo czemu ostatecznie służą.
Za to sposób, w jaki PiS robił kampanię, używał pegasusa, wszystkich możliwych mediów i premier jeździł po kraju robiąc kampanię dudzie - to już jest inna sprawa i według mnie materiał na kryminał.


@Trixie: W kraju gdzie ludzie mają pewne standardy i szacunek do siebie to owszem. W postsowieckim zaścianku około 50% głosujących uznało że to są normalne i akceptowane warunki demokratycznych wyborów i nawet nie mieli cienia refleksji co sie
To mógłby być prezydent ale durny naród wolał notariusza rządu


@Frasad: Mirek... Przecież Wykopki głosowały na Dudę w pierwszej i drugiej kadencji, w drugiej oczywiście mniej, ale nadal głosowali. Przed pierwszą turą w 2015 jeżeli napisalbys coś złego na Dudę to byś był zeszmacony w najgorszym możliwym sposób.