Wpis z mikrobloga

Ej, co najlepsze na odchudzanie? Chcę szybko zrzucić 4kg z 64 na 60 i widzieć potem elegancko efekty robienia masy mięśniowej.

Spalacz tluszczu czy jakiś preparat z apteki jak Thermline? A moze bloker apetytu? Albo są jeszcze te preparaty na receptę jak Mysimba, mógłbym ponudzić lekarza o coś takiego ewentualnie.

#mikrokoksy #leki #odchudzanie #suplementy
  • 27
Ej, co najlepsze na odchudzanie?


@Koobik: nieprzekraczanie swojego dziennego zapotrzebowania.

Spalacz tluszczu czy jakiś preparat z apteki jak Thermline? A moze bloker apetytu? Albo są jeszcze te preparaty na receptę jak Mysimba, mógłbym ponudzić lekarza o coś takiego ewentualnie.


@Koobik: szkoda pieniędzy, po prostu nie #!$%@? więcej niż potrzebujesz.
@Koobik: w pierwszej kolejności deficyt kaloryczny. Suplementy a nawet leki same z siebie dużego deficytu ci nie wygenerują, więc zacznij od diety. Potem sam zauważysz czy bardziej potrzebujesz czegoś pobudzającego, czy czegoś co blokuje apetyt, choć często to idzie w parze. NP czarna, gorzka kawa i pobudza i zmniejsza apetyt.
Mysimba z tego co słyszałem od lekarza jest słaba. Małe dawki, a koszt to majątek.
@Koobik: tym bardziej mysimba odpada bo ma wpływ na neuroprzekaźniki, #!$%@? wie jak zadziała z psychotropami. Podobnie ma się rzecz do mocniejszych spalaczy z dmaa, Yohą czy efedryną.
@kipowrot: ja bym powiedział że właśnie przy nie liczeniu kalorii takie środki prędzej pomogą, wtedy wpływ apetytu, hormonów głodu będzie miał wieksze znaczenie, przy liczeniu kalorii jesz te 2mln cal i elo