Wpis z mikrobloga

1. zajechane zimówki marki budżet w lecie na drodze ekspresowej - check
2. tylne opony założone na odwrót do kierunku jazdy - check
3. #!$%@? geometria zawieszenia bo przednia opona jest zużyta prawie na slicka od wewnątrz - check
4. całkiem OK auto które totalnie nie wskazuje że właściciel musi oszczędzać na jedzeniu i bezpieczeństwie - check
Creds za zauważenie dla @Donmenello
#motoryzacja
Pobierz dzemzrzodkiewki - 1. zajechane zimówki marki budżet w lecie na drodze ekspresowej - c...
źródło: comment_1660202001HMhxZ4yWACbzJ55oAsbQal.jpg
  • 190
@dzem_z_rzodkiewki: No ale on to nigdy NIE ZAPIRDALOŁ, nawet na esce pewno te 100km/h czy ile on tam jechał, to już śmierć w oczach była. Kolejny "odpowiedzialny kieroffca", który na pytanie kiedy zmieniał olej, odpowiada "tak", a opony zmienia dopiero jak któraś złapie kapcia, nigdy wcześniej.
A tu jeszcze przyhamować mocniej musiał, no szok po prostu.
Takie ,,gruzy,, starsze niż kilka lat to pewnie z 70% aut na polskich drogach więc trochę XD


@misiasio: trudno. w dupie mam, że ktoś jest biedny i musi jeździć trumną na kółkach, która może się we mnie na prostej drodze, bez żadnej przyczyny #!$%@?ć. moje zdrowie i życie jest dla mnie ważniejsze niż to czy ktoś inny będzie miał jak się przemieszczać

Wiek auta też nie musi być wyznacznikiem jego złego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buczubuczu: akurat dobry wielosezon minimum ze średniej półki i z odpowiednią ilością bieżnika zdaje egzamin całkiem dobrze. Ja jeżdżę zawsze na Hankook/Vredestein i nie narzekam.

A so tego mieszkam w Holandii, w tym roku rzadko temperatura spadała poniżej zera, śniegu nie było wcale. Do tego jest okres przejściowy, gdzie zimówki/letnie mogą też zawieźć.
Czyli mam du auta za 5k kupować nowiutki komplet zajebistych opon za 3-4k? xD

@czarnykocur123: jak mam auto za 300zł to mam nie jeździć bo pełny bak zwiększa wartość o 100%? Za 1k można mieć opony do takiego auta a jak się poszuka używki roczne to kolejne 50% taniej
Nawet używana 2 letnia opona z 5-6mm bieżnika założona dobrze do kierunku jazdy to jest kilka KATEGORII wyżej niż to co widzimy