Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim pocieszające jest to, że laska kończy się na 35 latach. I obserwuję to na co dzień. Dziś 30-letnia, bezdzietna dupa 9/10 może wyglądać na 25 i księżniczkować, bo simpów jej nie zabraknie, a za 5 lat będzie starą rurą, za którą nikt się odwracać nie będzie.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mgtow #30plusclub
Pobierz
źródło: comment_1660198112hHFEHk9MVdkMvaxviyBK48.jpg
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niemamwiedzy: Dodatkowo im się wydaje, że w wieku 40 lat będą wyglądać jak Tom Cruise czy inny Clooney, a w rzeczywistości skoro już jako 20 latkowie są mało atrakcyjni to i z czasem będzie kiepsko XD


@Hangry: Dobry milf ma więcej brania niż dobry 40 latek, nie wiem serio skąd wy bierzecie to, że nikt się nie ogląda za kobietami po trzydziestce XD


To takie same kłamstwo jak to, gdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serniczek_z_rodzynkami: kurcze, czekałem na info jak w to życie grać. Bo że wygrywa ten kto umie grać to jasne. Dawaj tipy.

@NaukaProgramowaniaBot: wpierw trzeba zacząć od zrozumienia reguł, potem tego jakie karty nam los dał, potem zaś z tymi kartami co mamy grać podług tych reguł tak aby coś ugrać.

Nie każdy wystartuje z tym samym ale pierwszy problem jest w tym, że nie uczy się nas reguł rzeczywistych tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Hangry: muszę Cię zmartwić bo nawet jak baba będzie miała 40 lat i będzie w miarę ładnie wyglądać to i tak się znajdzie pełno spermiarzy, którzy będą ją wielbić ¯_(ツ)_/¯

@sxilll: to raczej nie jest za niczym argument, gdyż kobiety gardzą spermiarzami i atencja od spermiarzy ich w żaden sposób w kwestii satysfakcji z relacji damsko-męskich, nie satysfakcjonuje. Co najwyżej czasem na tym skorzystają czerpiąc darmowe przysługi od beta orbiterów.
a ty pewnie myślisz że z wiekiem przybędzie ci punktów xDDD taki #!$%@?, z wiekiem będziesz wyglądać bardziej jak obleśny janusz, znajomy 33lvl już tak wygląda, jako 20-latek wyglądał zupelnie inaczej, wtedy nawet "grażyna" cie nie będzie chciała xD


@janabanana: Jestem kolarzem, chodzę na siłownię, jem zdrowo, nie palę tytoniu i nie piję alkoholu, oprogramowanie Garmina na podstawie osiąganych wyników wylicza mi wiek sprawnościowy o kilka dobrych lat niższy od faktycznego.
@Hangry zawsze to powtarzam, w przyrodzie to samce są ładne, żeby wabić samice (w zasadzie wszystkie ptaki, w tym pawie, lwy itd) a to, że ludzkie samice używają kamuflażu, żeby stać się atrakcyjne to już anomalia. Facet rano idzie do łazienki, bierze prysznic, ubiera się i wygląda ok, a baba zanim wyjdzie z chaty potrzebuje godziny na zamaskowanie niedoskonałości...
Wystarczy że laska chodzi na siłownie i nawet do 40 sie trzymaja zajebiście


@nad__czlowiek: Wystarczy menopauza i #!$%@? bombki strzela, wszystko może się posypać. Ale sam jestem w takim wieku, że jak jeszcze miałem Tinder i przesunąłem suwak za daleko (ponad 35), to się pojawiały grażyny, a jak była jakaś dżesika, to było już widać na twarzy te 35 lat ekspozycji na słońce i niewiele mniej na kosmetyki z SLS i
@Hangry: E tam. Operacje plastyczne i jazda. Te "piękne" stare Hollywoodzkie gwiazdy to nie efekt dobrych genów, tylko dobrego chirurga plastycznego, tony makijażu, dobrego fotografa, grafika i - ćwiczeń. Można naciągnąć skórę, wypełnić zmarszczki, poprawić kształt szczęki, zrobić pełniejsze usta, poprawić oczy, nos, odsączyć tłuszczyk. Tylko trzeba mieć hajs na to. Porównywanie siebie do jakichkolwiek gwiazd, jak one się starzeją nie ma sensu. U większości ta uroda nie jest naturalna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeo:

@Hangry zawsze to powtarzam, w przyrodzie to samce są ładne, żeby wabić samice (w zasadzie wszystkie ptaki, w tym pawie, lwy itd) a to, że ludzkie samice używają kamuflażu, żeby stać się atrakcyjne to już anomalia. Facet rano idzie do łazienki, bierze prysznic, ubiera się i wygląda ok, a baba zanim wyjdzie z chaty potrzebuje godziny na zamaskowanie niedoskonałości...

@przeo: bo facet nie musi być ładny tylko atrakcyjny, czyli