Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim pocieszające jest to, że laska kończy się na 35 latach. I obserwuję to na co dzień. Dziś 30-letnia, bezdzietna dupa 9/10 może wyglądać na 25 i księżniczkować, bo simpów jej nie zabraknie, a za 5 lat będzie starą rurą, za którą nikt się odwracać nie będzie.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mgtow #30plusclub
Pobierz
źródło: comment_1660198112hHFEHk9MVdkMvaxviyBK48.jpg
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A faceci bez kobiet nic by nie robili bo po co? Po co zbierać zasoby skoro żadna samica i tak nie wskoczy na fiuta?


@Hugolina: Czy ty właśnie potwierdziłaś, że kobieta jest potrzebna facetom tylko do jednego? XD


@Hangry: myślę że jemu raczej chodzi o ogół społeczeństwa niż facetów
Ci co #!$%@? ze laska po 30 bedzie miec branie nie biora pod uwage ze 95% atencji to napalone spermiarskie podchody i one o tym wiedzą. Nikt juz na powaznie nie bierze takiej kobiety bo jest zwyczajnie stara co jest wychwytywalne. Natury nie oszukasz. Poza dziury do schowania trąby, facet nie bedzie brał kobiet 30+ na zadne powazne inwestycje. Amen.
Dziś 30-letnia, bezdzietna dupa 9/10 może wyglądać na 25 i księżniczkować, bo simpów jej nie zabraknie


@Hangry: oj mordko, mam 30stkę, ostatnio spotkałem w sklepie dziewczynę, z którą chodziłem do klasy w techbazie. Wtedy sex bomba, najładniejsza typiara w klasie. Dziś jej się przytyło, przestała o siebie dbać i wygląda wręcz paskudnie
@Hangry: > Jedyną funkcją kobiety było siedzenie w jaskini
a jak polowanie sie nie uda to wszyscy zgodnie zdychaja? kobiety dziela sie opieka nad dziecmi w ramach komorek rodzinnych i normalnie zajmuja sie zbieractwem/polowaniem na mniejsze zwierzaki (sa teksty dot szacunkow jaki % kalorii dostarczany byl z jakich zrodel), a wizja, ze mogly pozwolic sobie siedziec wesolo na dupie i nic nie robic, to jakies urojenia z niedoruchania
@Hangry: tylko, że autorka tego wpisu, jak i wiele kobiet, za good looking men uważa tylko tych 8/10 i więcej, najczęściej też wciągając w to poza wyglądem ich status (wiadomo, kolo mający gruby portfel albo wysiadający z drogiego auta od razu wygląda lepiej ;)).
Podczas jako beautiful women uznaje nawet takie 5/10 i na grubo otapetowane. Stąd ta dysproporcja w jej percepcji.
@goferek ostatnio tez zrobilem z kolega rekonesans odwiedzajac profile dziewczyn z gimnazjum. Laski 30 letnie, a wyglądają jak grazyny. Może znaleźliśmy 2, które nadal wyglądają dobrze. Reszta? Grube i pomarszczone - widać, że leniwe i malo co ze sobą robią bo mają swoich beciakow. Faceci na ich tle wygladali znacznie lepiej. Chyba tylko jeden się znacznie postarzał
@Hangry: a ty pewnie myślisz że z wiekiem przybędzie ci punktów xDDD taki #!$%@?, z wiekiem będziesz wyglądać bardziej jak obleśny janusz, znajomy 33lvl już tak wygląda, jako 20-latek wyglądał zupelnie inaczej, wtedy nawet "grażyna" cie nie będzie chciała xD

serio incele to #!$%@? że baba kończy się na jakimś wieku jest już nudne xD wcale nie jesteście wśród grupy mężczyzn która z wiekiem będzie wyglądac lepiej, oczy będą wam sie
Nie wiem kogo Ty próbujesz oszukać/pocieszyć tym #!$%@? że po 30 to Ty będziesz na pozycji wygranej a baby na pozycji przegranej. To taka forma pocieszania się, że sprawiedliwość na tym świecie istnieje?


@Niemamwiedzy: @erni13: Ze swojego doświadczenia tutaj się nie zgodzę, bo ja po skończeniu 30 lat wyobracałem tyle licealistek i studentek, że teraz w wieku 33 lat, zwyczajnie mi się to znudziło i już prawie w ogóle nie
@Hangry: mężczyźni też bardzo tracą z wiekiem. Żeby wyglądać dobrze 40+ jak hollywoodzcy aktorzy to trzeba wyglądać w młodości jak oni, to znaczy gigachad, doskonała szczęka i linia włosów. I oni też za młodu wyglądali lepiej, po prostu teraz też dobrze wyglądają jak na swój wiek. Z przeciętnym chłopem, no i oczywiście przeciętną babą (ale to zdążyłeś zauważyć) z wiekiem jest tylko gorzej. Młodość naprawdę dużo wybacza, można nic nie robić
@Cilthal: wbrew wykopowej opinii to nie jest game over ani nawet jak jesteś fajną osobą i inne cechy są akceptowalne nie musisz się godzić na jakieś resztki bo naprawdę ludzie są fajniejsi poza wykopem, ale nie ma też co udawać. Włosy są jak młodość - wszystkim służą ¯\_(ツ)_/¯ ale nadal może być dobrze i ostatecznie będzie to bez znaczenia