Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkretny zakład którego kurs był minimalnie lepszy niż na konkurencyjnych bukmacherach. Z racji że kwota wynosiła 1000zł (15 minut wcześniej postawiłem 500zł ale stwierdziłem że dorzuce) totolotek się nim zainteresował i odrzucił taką możliwość. Okej, rozumiem bukmacher musi zarabiać więc postanowiłem wypłacić MOJE pieniądze. Ale nie. Totolotek wymaga jego obrotu. Odrzucają możliwość postawienia zakładu przez którego tylko i wyłącznie zdecydowałem się na wpłacenie pieniędzy, a później wymigują się z wypłacenia bezpieczeństwem wewnętrznym przymuszając do gry na ich stronie. Zdecydowanie ODRADZAM bukmachera totolotek. Screeny z rozmowy z supportem w komentarzach
#bukmacherka #totolotek #fortuna #sts #betclic
czmyk - Ostrzegam przed bukmacherem Totolotek. Wpłaciłem pieniądze aby postawić konkr...

źródło: comment_1660152665uwaKrtvqpzuZbysbqRCkE8.jpg

Pobierz
  • 23
@ale-fruwa-kosmonauta: w regulaminie jest tak jak wyslalem: "uczestnikowi zakladow przysluguje prawo zgloszenia dyspozycji dokonania wyplaty posiadanych srodkow z ... wplat dokonanych w celu zasilenia konta, a za ktore nie zostaly zawarte zaklady"