Wpis z mikrobloga

@wshk: @vanvolf Post jest kretyński i tyle.

Natomiast ja dalej jestem ciekawy na co oni liczyli jak na niektórych miejscach zamiast spuszczać od razu z większymi nastawami robili to stopniowo i dopiero nagle było, ło panie to już się przelewa i nie ma jak sterować. To jest jedyne co mi nie pasuje do tej narracji, że byli super przygotowani.
  • Odpowiedz
@wshk: @cybulion co ten debil ma w glowie. Jak to mialo wygladac:

- Panie premierze, ida zajebiste opady na dolnym slasku
- Prosze nie spuszczac wody ze zbiornikow, musimy ludziom wmawiac ze jest susza
- Panie premierze, ale deszcz
- Pusci sie w tvp info ze susza
  • Odpowiedz
jak kurek odkręcony był na maxa a kran dolewał coraz więcej wody to jak miało się nie przelać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vanvolf: ale weź przeczytaj jescze raz co napisałem. No właśnie nie były odkręcone na maksa już na dzień dobry, tylko w niektórych miejscach na połowę albo 2/3.
  • Odpowiedz
no akurat jest duża szansa na to by okazało się to prawda xd


@KartaJoker skoro antyszczepy i płaskoziemcy tak piszą, a tuskujące zielonki na wykopie potwierdzają to znaczy że to nie może być kłamstwo
  • Odpowiedz
  • 12
Natomiast ja dalej jestem ciekawy na co oni liczyli jak na niektórych miejscach zamiast spuszczać od razu z większymi nastawami robili to stopniowo


@Darth_Gohan: Zbiorniki są po to by wodę trzymać i decydować kiedy ją puszczać. Jak by od razu puszczali na 100% to w dole rzeki cała ta woda z wielu zbiorników się skumuluje i zaleje wszystko - będzie tak wysoka fala, że przerwie wszystkie wały i pozalewa.
  • Odpowiedz