Wpis z mikrobloga

Możesz być najbogatszym facetem na ziemi, ale nigdy nie zmienisz jednego bardzo ważnego faktu.

Posiadanie córki to najwyższy poziom bycia rogaczem.

Pomyślcie tylko o tym. Karmisz, ubierasz, wychowujesz dziewczynkę przez co najmniej 18 lat tylko po to, żeby była wyruchana przez jakiegoś gościa (w tym przypadku o wiele gorzej niż jakiegoś gościa).

#p0lka #pdk
suweren_sudoku - Możesz być najbogatszym facetem na ziemi, ale nigdy nie zmienisz jed...

źródło: comment_16598825724VwT0h01tJxVFa7oBIqzvt.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: xD śmiesznie jak wychodzi rasizm z tych waszych wspisów xDDDD Żadnego info na temat kim gość jest itd. tylko ze ruchał. No ktoś #!$%@? córkę ruchać musi, sam byś chciał czy o co biega?

A blackpilowo debilne założenie, jest ze #!$%@? 10 batów codziennie - skąd #!$%@? wiesz? Wymyśliłeś to xD
  • Odpowiedz
A potem się wiąże z jakimś murzynem xD Ale beka.


@suweren_sudoku: koleś zarabiający mniej niż 1000 dolarów miesięcznie śmieje się z "jakiegoś murzyna" XD to dopiero trzeba być mocno odklejonym od rzeczywistości
  • Odpowiedz
Pieniądze są dla ciebie taką istotną wartością, że randomowo wyjeżdżasz z takimi tekstami?


@suweren_sudoku: wpis zaczales od "najbogatszy facet na ziemi" więc uznałem że to istotna dla Ciebie kwestia. Jakby nie były to byś o tym nie wspominał.

Widocznie przestaje byś istotna jak się wspomni że sam pieniędzy nie masz XD całkiem zabawne.
  • Odpowiedz
@Morf: Bycie bogatym jest ważne w kontekście mojego postu. Bo tak bogaty ojciec może wszystko zapewnić swojej córeczce, ma ogromne wpływy, może ją wysłać do najlepszych prywatnych szkół, a i tak nie ma w pełni wpływu na swoją córkę.

Nigdzie nie twierdzę, że to dla mnie to bardzo istotna wartość. Gdyby tak było to zarabiałbym lepiej.

Ale zabawnie się odpaliłeś jak ktoś biednego murzynka obraził, no super.
suweren_sudoku - @Morf: Bycie bogatym jest ważne w kontekście mojego postu. Bo tak bo...

źródło: comment_1659890801lz7BSs2ourxhHJDGYzox6d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: ale ty rozumiesz, ze jak #!$%@? po gościu bez żadnego powodu tylko dlatego, ze ma jakiś określony kolor skóry to coś z tobą jest faktycznie nie tak? Ja nikogo nie bronię, ja zwracam uwagę, ze warto się nad światopoglądem własnym zastanowić xD
  • Odpowiedz
żeby była wyruchana przez jakiegoś gościa (w tym przypadku o wiele gorzej niż jakiegoś gościa).


@suweren_sudoku: w rodzinach raczej chodzi o wpływowość i przetrwanie/przekazanie pewnych wartości (protokołów zachowań, majątkowych), albo o co najmniej nieroztrwonienie dziedzictwa, a mądre dysponowanie.

Jeżeli chodzi o nasze realia, to chyba największą nagrodą jest pozytywne utrwalenie na kartach historii członka rodziny, poprzez wywarcie przez tę osobę niemałego wpływu na kierunek rozwoju cywilizacji (w sensie, że
  • Odpowiedz
że dopiero odrzucenie tamtych wartości może zmienić czyjeś losy.


W każdym razie geny z obojga rodziców już zdążyły zostać przekazane, tylko w takim przypadku tradycja tej rodziny nie była do nich całkowicie pasująca wliczając to jeszcze wpływ środowiskowe/otoczenia.
  • Odpowiedz
Karmisz, ubierasz, wychowujesz dziewczynkę przez co najmniej 18 lat tylko po to, żeby była wyruchana przez jakiegoś gościa


@suweren_sudoku: kurła jak kisnę z tego fragmentu xD

Czyli co, żeby w sytuacji posiadania córki nie być przegrywem należy być osobą co ją rucha po osiągnięciu 18 i nie dopuszczać innych? XD
  • Odpowiedz
@Morf: Bronisz. Z jakiego powodu inaczej miałbyś mnie od biedaków wyzywać? xD

Pieniądze są dla ciebie taką istotną wartością, że randomowo wyjeżdżasz z takimi tekstami? No jaki debil i cuckold jeden xD

@suweren_sudoku No i sam się zaorałeś, bo przyznałeś że kolor skóry ma dla ciebie znaczenie, skoro sam wyjechałeś z takim tekstem. #!$%@? rasisto. Nic dziwnego że nie ruchasz. Kysz przegrywie
  • Odpowiedz
No i sam się zaorałeś, bo przyznałeś że kolor skóry ma dla ciebie znaczenie,


@vipcypr8: Gdzie się zaorałem? xD Ja nie jestem cuckiem lewakiem, że dla mnie rasizm to największy grzech tego świata xD Nic złego w rasizmie według mnie nie ma.

@iAmTS: Jak wyżej. Biali lewacy sobie wmawiają jakie to niemoralne i złe podczas gdy murzyni sobie wrzucają na worldstarhiphop jak białasa bije banda murzynów i im winszują xD
  • Odpowiedz