Wpis z mikrobloga

Możesz być najbogatszym facetem na ziemi, ale nigdy nie zmienisz jednego bardzo ważnego faktu.

Posiadanie córki to najwyższy poziom bycia rogaczem.

Pomyślcie tylko o tym. Karmisz, ubierasz, wychowujesz dziewczynkę przez co najmniej 18 lat tylko po to, żeby była wyruchana przez jakiegoś gościa (w tym przypadku o wiele gorzej niż jakiegoś gościa).

#p0lka #pdk
suweren_sudoku - Możesz być najbogatszym facetem na ziemi, ale nigdy nie zmienisz jed...

źródło: comment_16598825724VwT0h01tJxVFa7oBIqzvt.jpg

Pobierz
  • 51
@suweren_sudoku: to jeszcze nic, pomyśl że wychowujesz chłopa, kładziesz hajs na edukację, a on kończy na #przegryw dyskutując o murzyńskich przyrodzeniach i seksie w kontekście ludzi których nigdy w życiu nie spotkał. Ot, takie ma zainteresowania. To jest dopiero zawód rodzicielski, czarny w rodzinie to przy tym luzik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suweren_sudoku: dobra dobra, czyli dzień zajmuje ci rozważanie na temat ruchania się obcych ludzi ALE BROŃ BORZE NIE O MURZYŃSKICH PRZYRODZENIACH, OBRZYDLIWE, KTO TO WIDZIAŁ, MOŻNA MÓWIĆ O RUCHANIU ALE MASZ SIĘ SKUPIĆ NA RUCHANEJ PRZEZ TEGO MURZYNA, CO ZA SZMATA, DOBRZE ŻE JA TAKI NIE JESTEM. CZEKAJ EDYTUJĘ ŻEBY NIE BYŁO.
Taki obraz twój w tym wątku XDD
Tak, biorę udział, jak widzę coś godnego krytyki to czasem pozwolę sobie
To któraś już iteracja tego śmiesznego mema o cuckach i córkach, więc generalnie mam pytanie: co wy byście chcieli z tymi córkami robić, niż wypuszczać je w świat jak dorosną, a.k.a. "oddawać" je komuś że tak brzydko powiem? Oprawić w ramki i powiesić na ścianie, jak zaczną dorastać czy co? xD