Wpis z mikrobloga

@Stormweaver: jak na przeciętnych ludzi, to dobre. Tyle, że sportowcy mają bardziej wyśrubowane wyniki. Wiadomo, trzeba mieć poprawkę na masę mięśniową, ale w ostatnim czasie zdaje się trochę stawiają na ogólnorozwojówkę, więc tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
top wyniki dla ich kategorii wiekowych


@Stormweaver: c---a a nie top, poniżej tempa 3:30/km można mówić o jakimkolwiek poziomie. Z drugiej strony nie wiem jaki jest sens robienia testu coopera w słońcu
  • Odpowiedz
@repiv: no zajebista tabelka która nic nie mówi XD zdajesz sobie sprawę że aby osiągnąć wg tej gównotabelki bardzo dobry wynik wystarczy 6-12 msc treningu? "Topka", o której mowa, to raczej nie jest, tak jakby 100 kg na klatę było "topką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@repiv: chodzi o ogół sportowców, nie tylko specjalistów w długim dystansie. Poza tym jak wyżej napisałem, to obaj trenują ostatnio pod sztuki walki, gdzie szeroko rozumiana "stamina" też jest istotna. Jeżeli takie są ich rzeczywiste możliwości, to jak to @Wormditt napisał, to jest to c--j a nie wynik.
  • Odpowiedz
@repiv: chodzi o osoby wysportowane w tej tabelce, wkleiłeś pierwszą grafikę z google spod "test coopera" i sam się nią zaorałeś jak kolegą wspomniał. Nie ma szans żeby ta tabelka mówiła o osobach profesjonalnie zajmujących się bieganiem, bo wśród zawodowców nie ma co podchodzić z wynikiem mniejszym niż 4km+ (rekord świata w biegu na 5000m to 12'35" XD)
  • Odpowiedz
@Wormditt: @Saprofit: ale macie ból d--y o nich xD Nawet to trochę śmieszne
Goście mają bardzo dobry wynik, szczególnie jak na adeptów siłowni

gdzie szeroko rozumiana "stamina" też jest istotna

no właśnie dlatego pewnie w ogóle byli w stanie przebiec taki dystans. Normalnie w sportach sylwetkowych raczej
  • Odpowiedz
@repiv: ale to ty się zesrałeś i gadasz o jakimś bólu d--y, odniosłem się jedynie że do "TOPKI" (może jak caps lockiem napiszę to zrozumiesz XD) sporo brakuje, na jakimś większych amatorskich zawodach biegowych nie byłby nawet w pierwszej dziesiątce kategorii wiekowej. Zgodzę się jednak że jak na jego staż biegowy i wagę to spoko wynik, ale owca przed walką/operacją biegał o wiele lepiej i zrobił 5km poniżej 20min +
  • Odpowiedz