Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sierzant_Cruchot: każda historia jest inna. Wszystko zależy od tego, czym ludzie się kierują wybierając partnera. Zwłaszcza, że ogromnie duża część ludzi myli pożądanie z miłością

My jesteśmy bardzo pewni siebie. Rozmawiamy o wszystkim. Oboje mamy silne podłoże jak chodzi o wiedzę na temat budowania relacji itp, więc świadomie rozmawiamy i planujemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: dzięki za poradę! Inna sprawa też jest taka, że żeby ten decydujący moment się wydarzyło to coś musi do niego doprowadzić. Nigdy w życiu jej nie zdradzę a jeśli by któremukolwiek z nas miało czegoś brakować to podejmiemy na ten temat rozmowę. Nigdy nie rozumiałem jak można marnować piękny związek na całe życie dla kilku minut przyjemności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sayda odpisuję zbiorczo do wszystkich osób piszących z negatywnym wydźwiękiem. Nie chce mi się was wymieniać z osobna

Przykro mi, że wasze życia potoczyły się w taki sposób, że macie złe doświadczenia i jesteście uprzedzeni. Trzymamy za was kciuki, żebyście przepracowali swoje traumy i nauczyli się miłości, budowania związków, rozwiązywania konfliktów, mówienia o swoich potrzebach i odpowiedniego wybierania partnerów. Zobaczycie, że życie z kimś w szczęśliwym związku naprawdę uskrzydla i jeśli to