Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Iandschaft: cycki to nie problem przy sporcie, staniki sportowe tak potrafią ustabilizować cycki, że laska z pokaźnym rozmiarem wygląda jakby była płaska i nic jej nie lata, więc może biegać bez helikoptera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wole zwisy niz plaskie babochlopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bullsh1t: Tak naprawdę jeśli rodzice zadbają o córkę to wcale nie muszą być zwisy. Kwestia stanika 24h na dobę i odpowiedniego spania (tak kobiety z dużym biustem powinny spać ze względów zdrowotnych i estetycznych w taki a taki sposób). Odpowiednie dbanie i cycki ekstra klasa ale nie sądzę żeby jakiś ojciec się przejmował idealnością cycków córki w rękach
@puchaczysko pamiętam jak wyrwałem w liceum szprychę z największymi cycami w całej szkole. Ba, chyba pokuszę się o stwierdzenie, że nawet w całym mazowieckim. Mądra dziewczyna, zgrabna, nóżka, buźka osiemnastolatki, no wszystko na swoim miejscu, a no i te cycochy. Jedyny minus na ten czas w budowie jej ciała, to lekkie skrzywienie kręgosłupa od braku przeciwwagi. Niedoświadczony życiem ja zakochałem się po same uszy. Chodziłem dumny jak paw, że niedostępna Anetka wybrała
@Murasame: poziom androgenów koreluje z preferencją do wręcz karykaturalnych proporcji talii do bioder (wielkich d00psk), w tym takich, które w naturze są absolutnie niemożliwe
O dziwo badania nie pokazują takiej korelacji co do biustów. Pokazują, że często faceci spędzają dużo czasu gapiąc się na cycki, ale do oceny atrakcyjności używają głównie WHR i VFI
wujaszkowe mądrości, ja #!$%@? xDDD To praktycznie wyłącznie geny i to jak są "osadzone" na klatce piersiowej, takie mądrości jak twoje to #!$%@?ą chłopy co się naoglądały ekspertów podrywu myślących, że znają ciała kobiet lepiej niż one same.


@oliwkowemydlopodprysznic: > straszne głupoty piszesz

@Anesa:
Moja żona ma rozmiar M(obrazowa to dwie miseczki stanika po złożeniu mogę sobie na głowę założyć) i o ile grawitacji nie oszukasz o tyle nosząc stanik
Dokładnie, w piersiach jest tkanka gruczołowa, tłuszczowa o włóknista. Ich zawartość procentowa może być rożna u każdej kobiety. Jak masz więcej tłuszczowej to piersi będą mieć inny wygląd niż jak masz dużo więcej gruczołowej. No, ale dobrze poczytać wywody takich wujaszkow właśnie, którzy myślą, ze wszystko zależy tylko od jednego XD




@Peeleejin: Doucz się trochę, bo przykro czytać takie głupoty XD


@somskia: nikt tu nie rozmawia o różnym kształcie tylko
@bullsh1t:

wole zwisy niz plaskie babochlopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dokładnie przyjacielu, każdy prawdziwy mężczyzna z dużą lufą powie to samo, a co do fanów płaskich pseudokobiet to dzielą się oni na 3 grupy:

kryptogeje - posuwając kobietę bez kobiecych kształtów łatwiej mogą sobie wyobrazić że dymają faceta.
kryptopedofile - mogą zachwycać się kobietami z ciałem dziesięciolatki bez narażania się na ostracyzm społeczny
No i oczywiście posiadacze
@puchaczysko:
1989 - szprycha w liceum, chodzi z kilka lat starszym chadem który bryluje Polonezem i rzeczami z Pewexu
1996 - łania świeżo po studiach, łapnęła lokalnego geszefciarza żyjącego z przemytu spirytusu przez wschodnią granicę
2000 - geszefciarz dostał 10 lat więzienia, pracuje w lokalnym starostwie powiatowym gdzie wyrwała naczelnika wydziału
2008 - naczelnik wydziału zdradza ją z 10 lat młodszą świeżo przyjętą łanią. Branie już takie sobie, poluje na młodych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Peeleejin: co ma rozmiar cyckow twojej żony do tematu, jakby Twoja żona miałaby bliźniaczkę i jedna by nosiła całe życie biustonosz a druga nie to wtedy przywoływanie tego przykładu miałoby sens.
Poczytaj sobie w internecie badania o wpływie noszenia biustonoszy na ptozę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@somskia: nikt tu nie rozmawia o różnym kształcie tylko opadaniu z czasem piersi. Przecież to dwie inne rzeczy.
@Peeleejin:
I odpowiem za kolezanke też. Zwisy to właśnie kształt cyckow. Chodzi o to, że jak dwie dziewczyny mają ten sam rozmiar to z wiekiem jedna może mieć do pępka a druga jak implanty na miejscu, bo to głównie zależy od czynników genetycznych albo na przykład tego, czy jest więcej czy mniej