Wpis z mikrobloga

@Anesa: Ja tez dopowiem, ze jak kobieta ma więcej tej wspomnianej tkanki tłuszczowej to będzie mieć szybciej zwisy niż kobieta mająca p----i „gęste”, czyli bardziej gruczołowe. I nie da się chodzić cały czas w staniku XD mieszkam teraz w kraju, gdzie mam po 38 stopni dziennie i ostatnie o czym marze, to noszenie stanika 24/7
  • Odpowiedz
@Peeleejin: No i nie masz nawet jak odpowiedzieć rzetelnie - a jako źródło wstawiasz jakieś basic gównoporadniki pokroju chwili dla ciebie xD typowy dziad - jeśli ktoś nie potrafi uznać, że mansplaining jest zjawiskiem, to teraz jesteś jego świecącym przykładem. Dziad tłumaczący jak kobiety działają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja tez dopowiem, ze jak kobieta ma więcej tej wspomnianej tkanki tłuszczowej to będzie mieć szybciej zwisy niż kobieta mająca p----i „gęste”, czyli bardziej gruczołowe. I nie da się chodzić cały czas w staniku XD mieszkam teraz w kraju, gdzie mam po 38 stopni dziennie i ostatnie o czym marze, to noszenie stanika 24/


@somskia: Jakbym czytał wpisy mirków z tagu #przegryw "ona ma duże i jędrne p----i
  • Odpowiedz
a jako źródło wstawiasz jakieś basic gównoporadniki pokroju chwili dla ciebie xD typowy dziad


@oliwkowemydlopodprysznic: a co mam ci wstawić jak to jest wiedza na poziome basic dla kobiet z dużym biustem i ich partnerów (jeśli zdrowie ich partnerki w ogóle obchodzi).
Ktoś tu próbuje zakłamywać rzeczywistość, że niby nie da się nic zrobić i duże p----i będą lub nie będą zwisać bo geny. Przecież to jest totalna bzdura, wszystkie
  • Odpowiedz
@Peeleejin: Nie jest to wiedza basic od kiedy do mainstreamu przeniknęły rzetelne informacje a nie p---------e zmyślone przez producentów staników XD I oczywiście, że jak ktoś CAŁE życie nie będzie nosił, to wyjdzie inaczej niż gdyby używał normalnie. Ale p---------e, że to wina matki/jej samej że jej c---i opadły i stanik 24h ma nosić, to co najwyżej mizoginistyczny wyrzyg kogoś, kto ma głowę w dupie zbyt głęboko żeby pojąć że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Peeleejin: albo tak będzie szybciej:

Nie udowodniono, że chodzenie bez stanika powoduje opadanie p----i. Pojawiają się nawet głosy, że u kobiet, które nie noszą stanika, b---t może stać się pełniejszy. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie klatki piersiowej bez stanika muszą napinać się bardziej, gdyż nie są wyręczane przez tę bieliznę.

Brak stanika to „lepszy” b---t?
Okazało się, że kobiety, które nie nosiły biustonoszy, miały lepiej rozwinięte naturalne mechanizmy podtrzymujące p----i. Dzięki temu ich b---t był bardziej jędrny i mniej opadał. Dodatkowo ich p----i podnosiły się w porównaniu do pozycji ramion średnio o 7 milimetrów. Dzięki temu kobiety te miały znacznie mniej problemów z utrzymaniem prawidłowej postawy ciała. Nienoszenie staników usprawniało również funkcjonowanie systemu oddechowego oraz poprawiało
  • Odpowiedz
Nie udowodniono, że chodzenie bez stanika powoduje opadanie p----i. Pojawiają się nawet głosy, że u kobiet, które nie noszą stanika, b---t może stać się pełniejszy. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie klatki piersiowej bez stanika muszą napinać się bardziej, gdyż nie są wyręczane przez tę bieliznę.


@Anesa: powiedz to kobiecie z biustem E+ do D to może tak działa
  • Odpowiedz
@Peeleejin: ignorancja aż kipi z tych komentarzy XD ja mam akurat mocno gruczołowe c---i, sam ginekolog był zdziwiony, wiec nie mam żadnego problemu ze zwisami. Przez to jestem jednak dużo bardziej narażona na raka, wiec już bym większe zwisy wolała mieć. Trzy osoby ci tłumacza, co ma wpływ na długość p----i i ich zwisanie, dziewczyny ci wypowiedzi wklejają, ale u ciebie chłopski rozum mocno i cały świat oceniasz na podstawoe
  • Odpowiedz
przy takich dużych nosi się żeby odciążyć kręgosłup a nie żeby zmieniły "długość" (bo strasznie prujesz się o słowo kształt)


@Anesa: Kręgosłup to jedno, drugie to skóra która najzwyczajniej się rozciąga pojawiają się rozstępy i i pierś kieruje się do dołu.
A B to małe
C D z średnie
E w górę
  • Odpowiedz
@Peeleejin: Nie tak się określa rozmiar. Rozmiar to stosunek miseczki do obwodu, więc laska z miseczką C przy obwodzie 65 wygląda na płaską. Taka sama miseczka przy obwodzie 85 to już pokaźny b---t. Wszystko rozbija się o proporcje. Znam się, bo się tym zajmowałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz