Wpis z mikrobloga

@Daniell0: w większości przypadków można wywnioskować jakikolwiek kontekst i część już na tym etapie odrzucić, bo zwykle raczej wiesz z kim się dobrze dogadujesz, a z kim wcale, bo macie zbyt mało wspólnego - OP tutaj jest wzorowym antyprzykładem. Odróżnienie szarej myszki od koniary itd. nie jest takie trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej wystarczy wybadać nastawienie i lepiej nawet w którejś z wiadomości pójść zbyt odważnie/absurdalnie,
„hej co tam?” to i ja zlewam nawet w kierunku do kolegów czy znajomych, po czymś takim to już wiem, ze mam do czynienia z jakimś kiepem


@loczyn: to gratuluję pełnego szacunku stosunku do kolegów i znajomych. Np. w pracy to całkowicie normalne, że ktoś podejdzie w kuchni na kawie i zapyta chociażby "cześć, co tam słychać" żeby przyjaźnie zagaić rozmowę i jeżeli umiesz sprawnie wchodzić w uprzejme interakcje z innymi
@Own3d_23: W tych aplikacjach randkowych chłopom powinni dać mozliwosć zagadania tylko do kilku świnek, a świnkom powinni ograniczyć ilość dostarczonych profili - np - podsuwać tylko 100 najatrakcyjniejszych chłopów na miesiąc. Wówczas będą mogły skupić się na rozmowie. Dziś świnka dostaje dziennie po 300 wiadomości i nie ma szans, zeby na którejkolwiek się skupiła.

Odpowiada no ok hmm no dobrze hehe no bo nawet nie wie co do którego napisała. Jak
w pracy to całkowicie normalne,


@Wap30: xD co ty porównujesz w pracy to normalne bo sie znacie ale zaczyna znajomość się od jakichś konkretów a nie "co tam" na które nie da się odpowiedzieć. Większość ma do powiedzenia tylko "byłem w pracy i wróciłem a twraz ide spać" super ciekawa rozmowa xD jeszcze jak zagajacie do 2/10 to może podłapie ale jak do laski która ma pewnie równocześnie 20 innych ciekawszych
większość nie ma ani opisu, ani nic ciekawego na zdjęciu

Słucham, co ty byś wymyślił takiej typiarze.


@TheGreenBastard: głupie pytanie "jaką pizze/ser/wino/kawę cokolwek lubisz?" byłoby lepsze.
- byłaś gdzieś na wakacjach?
- lubisz takie upały?
- jesteś bardziej kociarą czy psiarą?
- wydajesz się bardzo sympatyczna, zgadza się czy to kwestia tego zdjęcia?
- jaki masz znak zodiaku?
- na kolację wolałabyś coś na słodko czy słono?
Krótkie pytanie na które