Wpis z mikrobloga

@Christoph_4

@v1lk: Związek już był dawno zniszczony skoro kobieta szuka bolca na boku w klubie i ma apkach, nie sadzisz? :) a mnie ch.j obchodzi czy wraca do jakiegoś frajera po wszystkim kolego:)


Nie mi to oceniać, jak cie ktoś pozamiata to daj znać czy było warto i czy jeszcze chodzą ci w głowie mężatki ( ͡º ͜ʖ͡º)
A pamiętaj, że laska zawsze może powiedzieć że
@Christoph_4 zadbam o siebie i nie potrzebuje brudnej obcej #!$%@? na sobie () tyle wystarczy, jak widać ty musisz sobie co chwile coś udowadniać, tym się różnimy ( ͡º ͜ʖ͡º) siłownia i tatuaże, #!$%@? obcych dup, no z ciebie to alfa pełną parą xD brudny penis i grzyb, nic wiecej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Christoph_4 dobijać? Skoro skusiła by się na takie ludzkie ścierwo które jest wszystkim tym czym normalny człowiek gardzi, to ja tu jestem wygrany ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miałem ją przez lata, teraz, to tak jak byś podniósł lizaka z ziemi który był wcześniej osrany i przemuldany przez stado piżmaków, - odpowiedz sobie sam () kto tu jest alfa ( ͡º ͜
@Christoph_4 laska lizała mężowi odbyt, potem brał ją w dupsko aż miło, ściany trzeszczały, a ty się #!$%@? cieszysz bo zamoczyłeś w takiej brudasce, listosci, to ty sobie tłumaczysz podboje mężatek jako coś wielkiego, a tak naprawdę to zbieranie nasienia po mężu do własnego ryja i jeszcze się cieszysz xD